Гарантую неперелевки• 10 декабря 2023

Порадьте книги щоб підняти самооцінку

Знову і знову в стосунках з чоловіками не складається. Не вмію обирати себе, чіпляюся за того, хто хоч якось проявить увагу. Були випадки, коли чоловіки значно нижчі по статусу, неосвічені, але десь посміхнувся - а я вже подумки вийшла за нього заміж. При чому починаю діяти, шукати зустрічі, телефонувати, їх самооцінка при цьому злітає, а моя на дні. Хоча я нормально виглядаю, працювала і на керівних посадах, не дурна, слідкую за собою, та у стосунках з чоловіками просто біда. І ось коли стосунки, які починалися красиво знову зійшли до того, що мене просто використовували, я зрозуміла, що треба спочатку змінитися самій, бо я знову і знову обиратиму таких чоловіків. Які книги варто почитати? Слухаю і Лабковського, Сатью, Бартона. Начебто очевидні речі говорять - полюбити себе, але як це зробити, як стати цікавою і привабливою для чоловіків, і головне, як побудувати здорові стосунки? Можливо, хтось порадить психолога з цього напрямку, буду вдячна.
Щас ухожу• 10 декабря 2023
Просто не спішіть. Ви зразу кидаєтесь в мрії, приторможуйте. Оцініть чоловіка об´єктивно. Якщо хоч щось не підходить- не починайте навіть думати про нього.

MacOS-ница• 10 декабря 2023
Та не зациклюйтеся на чоловіках... Займіться тим що приносить задоволення саме вам.
Купіть гарний одяг для прикладу, сходіть в салон чи на масаж. Відчуйте себе класно тут і зараз.
Тишком_нишком• 10 декабря 2023
Берендт Грег ’Вы просто ему не нравитесь’
Білка в колесі• 10 декабря 2023
Не спешите в отношения сразу. Дружите, общайтесь, ходите на кофе. Не рассматривайте мужчину изначально как партнёра. А как друга. Он будет постепенно проявлять себя в разных ситуациях. Вы будете за ним наблюдать. И тогда сможете выбрать для себя достойного человека.
Білка в колесі• 10 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
О, крутая книга)
Тишком_нишком• 10 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
О, крутая книга)
О да. Как только дочь подрастет, я заставлю её прочитать.
Білка в колесі• 10 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Обязательно. Если бы я прочла ее лет в 20 - я бы по другому себя вела абсолютно с мужчинами.
автор Гарантую неперелевки • 10 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я живу в маленькому містечку, тут чоловіки або одружені або неліквід. Та й я вже не молода дівчина.
Тишком_нишком• 10 декабря 2023
Ответ дляБілка в колесі
Аналогично.

Я не Тролль• 10 декабря 2023
Мужчина вам предложит выйти за него замуж тогда когда ВЫ будете хотеть от этого мужчины только секса и ничего кроме секса, тогда 100% выйдете замуж.
Ответ дляЩас ухожу
Ой, так. Мій останній мужчина спочатку здався мені старим, маленьким, товстеньким, неврзрачненьким. Але коли став підкатувати, то я вже в ньому скільки хорошого побачила, а коли розходилися, то здається такий скарб втратила. Хоча я молодша від нього на 7 років, з освітою, на відміну від нього. Але у нього така впевненість у собі, а у мене- навпаки.
Білка в колесі• 10 декабря 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы сами занижаете свою ценность. Вам нужно научиться этого не делать. Есть огромное колличество сз. Там можете общаться с мужчинами. Если мужчина будет в Вас заинтересован - он достанет Вас с луны.
Білка в колесі• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Тролль
100 пудов.
Вот вспомнила что примерно так я и вышла замуж)))
Ответ дляЯ не Тролль
Я так не можу. Навіть від чоловіка, з яким заради сексу я хочу емоційної складової. Бо сексу без симпатії мені не хочеться. А якщо є симпатія і гарний секс- то вже хочеться стосунків. А йому ні.
Щас ухожу• 10 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Класна книга, теж раджу!
Добре, дякую за підказки, та може ще якісь книги почитати. Чи гарного психолога хтось підкаже?
Я не Тролль• 10 декабря 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Это работает приблизительно как закон магнита в физике, если женщина хочет от мужчины секса, то он 100% предложит ей выйти за него замуж, причем не обязательно сразу прыгать к нему в постель, достаточно просто хотеть.
Ответ дляЯ не Тролль
Ну я хотела от него секса, прошло время и я захотела большего, а он так и остался хотеть секса и все.
Я не Тролль• 10 декабря 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну вот захотели большего поэтому и не сложились отношения, а нужно было хотеть секса.

Уходя дверю не хлопать• 10 декабря 2023
Книга Инны Литвиненко ‘Как избежать токсичных отношений’ и все ее эфиры на ютубе начиная со старых и заканчивая новыми.
Ответ дляЯ не Тролль
Так могло продолжаться долго, а потом он бы встретил ту, с которой не только секс. Я почувствовала, что меня используют и мне это не понравилось.
Кучерявочка• 10 декабря 2023
Не зациклюйтесь на проблемі, не крутіть в своїй голові про низьку самооцінку, чи що вам потрібен чоловік, і що чоловіка немає. Чим більше будете думати що цього немає і хотіти щоб це було тим більше буде не виходити.

Зосередьтесь на тому що у вас є.
Спробуйте писати щоденник вдячності. Купіть гарний блокнот і пишіть там кожного дня зранку чи ввечері наприклад 30 чи краще 50 пунктів, за що ви вдячні у своєму житті.

Знайдіть хобі яке буде надихати, станьте кращою версією себе. Запишіться в спортзал, танці.. читайте книги. Робіть кожного дня щось для себе коханої. Заведіть теж як правило, плануйте це заздалегідь. Задавайте собі питання: Що я можу зробити для себе завтра що мені підніме настрій? Навчіться насолоджуватись життям. Станьте такою самодостатньою людиною, щоб вам і не потрібен був той чоловік. Щоб вам самій на одинці з собою було цікаво. Чоловіки приліпають до таких жінок і не хочуть відпускати.

Не пишіть самі, не навʼязуйтесь. Не шукайте в кожному потенційного партнера.
Занизьте важливість цього питання в свої голові (Трансерфинг Зеланда)

Продумайте який у вашій ситуації може бути найгірший варіант і прийміть його.

І станьте нарешті жінкою, яка потрібна чоловікам, а не жінкою якій потрібен чоловік!!

Успіхів!!
Я не Тролль• 10 декабря 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Использует это когда он хочет секса от вас и получает его возможно даже многократно.А надо чтобы вы страстно желали секса от мужчины, при этом не спите с ним, а просто хотите и держите это в тайне от него или напротив прямо ему в лицо так и говорите,что хочу от тебя только секса и ничего кроме секса,опять же не спасть с ним а просто сказать вот тогда это работает.
Обнемашечка• 10 декабря 2023
Точно не слухати тих мужланів москальських сатью з Лобковскім.
Tammy21• 11 декабря 2023
Для початку припинить слухати тих кого слухаєте, і відкрийте статтю в Вікі по історії фемінізму. Потім можете зробити щось для себе -- ремонт, зачіску чи може бізнес. Обіймаю вас.