Міс Всесвіт• Изменено 10 декабря 2023
Подруга прийшла на зустріч з хворою дитиною і чоловік вдома на лікарняному...
Розумію, що з дитиною важко і хочеться розвіюваться, не залежно від того як і чим хворіє дитина, але це небезпечно як для оточуючих.
Потім випадково зустрічаємо знайому її і вона питає, як чоловік, він ж так важко хворіє зараз, ну вона і розповіла те, що не збиралась, що чоловік 2 тиждень з температурою, після сина прихворів, а ми йшли у кафе, посиділи години 2 , помітила що і вона шмигає і підкашлює. І ось сьогодні, через 2 дні я с болем у горлі і набухшими лімфоузлами ( раніше таке було 1 раз у житті)
Зла від необачності подруги і сама не звикла перепитувати, чи не хворієш ти, щоб іти на зустріч. Думаю це не випадковість, бо більше зустрічей не було ні з ким.
Бажання написати і передати привіт хворій сім´ї, щоб сиділи вдома зі своїми хворобами.
Що думаєте? Чи я не права?
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляГотова до другої
Это правда. Все круглую зиму с соплями и кашлем. А потом куча детей со слуховыми аппаратами и чуть ли не каждый третий с астмой и балончиком. Они не лечатся, они потом лечат последствия.
Тут тоже наши часто пишут темы про своих детей с астмой. Так вы это себе придумали, что у нас такого нет
Повелитель бітка• 10 декабря 2023
На встречу и с нее вы шли по безлюдному острову в скафандре?
Червона ікорка• 10 декабря 2023
Ответ дляГотова до другої
Де таке? Навпаки рідко хворіють
Міс Всесвіт
• 10 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
то есть вы в принципе против ее ребенка на прогулке с вами?
Так, у мене немає дітей, і я б хотіла зустрічатися комфортно, розмовляти, приділяти увагу подрузі і так само відчувати її повагу, а не приривання розмов і вислуховування істерик. Шкода, але її чоловік іншої думки
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
жах( ви таку фігню сказали, вибачте
а скільки людей заразні ВІЛ\СНІД, уявіть, хтось вас захоче випадково заразити, бо буде злий на весь світ
Ну, їх теж можна зрозуміти. Але ми зараз про більш розповсюджені хвороби
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
жах( ви таку фігню сказали, вибачте
А чому я фігню написала? Я ж не писала, що вона правильно зробила і я нічого вам поганого не бажала
Пописанная парта• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Так вы озвучили наперед что только без ребенка? Или забыли.
Асталависта бэйби• 10 декабря 2023
У вас слабкий імунітет? Якщо так, то дійсно питайте чи людина хвора, якщо так то не спілкуватися.
В моє двоє дітей школяри, робота з людьми в притул. Я не хворію. І від хворих людей не тікаю.
Готова до другої• 10 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Странно , я такой кучи не наблюдаю .
Может сдадите координаты , где Вы этих детей наблюдаете ?
Вы просто не сталивались. Я в школе в Англии работаю, у моего ребенка в классе 3 ребенка точно с балончиками ходит.
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Странно , я такой кучи не наблюдаю .
В воображении
Свідок Перемоги• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
ааа. ну тут уже вам выбирать придется: или принять ребенка подруги, или искать другую подругу.
Вы уверены что дело в ее муже? Может она просто гуляет с ребенком?
Асталависта бэйби• 10 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Странно , я такой кучи не наблюдаю .
Де таке?
Міс Всесвіт
• 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
повірте, для когось ось така звичайна хвороба ( вірусна, інфекційна) може мати жахливі наслідки
знайома втратила слух, бо не встигла пролікувати запалення, а сама лікар, правда зовсім іншої сфери
Пописанная парта• 10 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну как бы спорно.
Вон за кордоном сопли и кашель с температурой до 38 вообще не считается заболеванием.
И больничный не так просто получить ...
Ужас, и водят в школу сопливых кашляющих детей
Міс Всесвіт
• 10 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
Ні, вона дуже хоче, хоч іноді зустрічатися, а чоловік не сидить з дитиною сам, принципово
А я маю добру пам´ять про нашу дружбу, то і іноді ходжу, але оце з хворобами перший раз таке..То тепер зла, подивлюсь як буду лікуватись, бо хворіла сама 1,5 роки назад
ЯНаПэПэ• 10 декабря 2023
Ответ дляГотова до другої
Там постоянная сырость.
Потому не мудрено , но вы в Украине не работали с детьми ?
Сколько болеющих деток , что это точно не радует .
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
На роботі не могли заразитися?
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
И иминутет сильнее
Леся Українка• 10 декабря 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ніде в світі люди з ГРВІ не сидять вдома, це маразм
Блін, не знаю, я зараз за кордоном і всі з соплями сидять вдома
Свідок Перемоги• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
у вас вообще две отдельные темы подняты: 1) не здоровые люди, идущие не встречу со здоровыми, 2) вы не хотите проводить врем с ребенком подруги. Лучше бы вам их разделить. Вы все в кучу смешали, и пытаетесь своим праведным гневом прикрыть раздражение по поводу ребенка подруги.
Міс Всесвіт
• 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
На роботі не могли заразитися?
Я дистанційно працюю
Червона ікорка• 10 декабря 2023
Ответ дляЛеся Українка
Де така чарівна країна, де з соплями відкривають лікарняний?
Леся Українка• 10 декабря 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Чехія
І в офісі можна на горіхи отримати, якщо хворий на роботу прийшов
Свідок Перемоги• 10 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Я дистанційно працюю
детей не планируете? :)
Міс Всесвіт
• 10 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Так, можливо) ну так ви мені задаєте питання, я на них відповідаю, а не придумую
Тему дитини не хотіла піднімати
Більше хвилює, що люди не думають про оточуючих, або якось зухвало ставляться, що інших пронесе типу
Тему дитини не хотіла піднімати