Квітка папороті• 10 декабря 2023
Ото Холоденко дала жару
Видели видео Холоденко?Прошлась знатно по депутатам,сначала их вытаскивать в окопы,а то они загулялись в Монако."Можна ходить с рейдами на 95 квартал,Нужны выборы".И таки я с ней согласна,ну кроме выборов,последний раз такого навыбирали,что будем отходить лет 10.Похоже,кто-то её таки перекупил.
ksusha1155• 10 декабря 2023
Не варто їй так.. сміливих не люблять в нашій бандитській державі...((
Belosnezka1980• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
А отцы ее детей уже воюют?
А Ви хвилюєтесь, що вона про депутатів нагадала?)
Nathalie27• 10 декабря 2023
Вона не така вже й авторитетна особа, щоб її перекупати. Тим більше, що балачки з-за кордону - це всього лиш балачки.
Санька-4b93• 10 декабря 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Я ни о чем не волнуюсь вообще, потому что понимаю что пи..ть - это вообще бесплатно, особенно из за границы. Только просмотров на топовой теме себе добавит.
Belosnezka1980• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Та я ж нічого, просто на ,, Совєтчиці,, всіх чоловіків, які хочуть виїхати, хаять і посилають воювати, але за депутатів мовчать.
Санька-4b93• 10 декабря 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ок, начните вы тему о депутатах, если вам не хватает разговоров о них.
Крістіна Т а р о• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Вона ще в перші дні поїхала.
Belosnezka1980• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
А ця тема про що?
Nathalie27• 10 декабря 2023
Ответ дляBelosnezka1980
На Порадниці постійно згадують Кошового, синів Данілова, Резнікова, Кабмін та інших паразитів, яких хочуть бачити на передовій, а не десь закордоном чи в теплих кабінетах. Особливо в темах про мобілізацію. Частіше тут бувайте.
Люся_Алельсинкина• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Карпачев, ее партнер по душеведению, вроде тоже не на фронте, чет вспомнила.
Санька-4b93• 10 декабря 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А ця тема про що?
Ни о чем, как и большинство тем на советчице. Просто время убить. Или вы думаете, прочитав ее или посмотрев Холоденко, Коля Котлета расплачется и пойдет воевать?
Крістіна Т а р о• 10 декабря 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Не на фронті, звісно. Майстер-класи продає. Десь потрапляла на його рекламу, але але не так активно, як раніше.
Belosnezka1980• 10 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Не піде, морда в окопи не поміститься. Вони наклепають орденів ,, За відвагу,, для Ваньки, Саньки і всіх інших, на цьому їх війна закінчиться(
Крістіна Т а р о• 10 декабря 2023
Ответ дляBelosnezka1980
В нас купа людей он сидить на Закарпатті в рахівському районі. Там взагалі не чули слова мобілізація. Навіть ніхто з місцевих в Румунію не тікав особливо.
Санька-4b93• 10 декабря 2023
Ответ дляSoufit
Чомусь військові кажуть, що їм там депутати й на... не потрібні. Може щось знають?
Хоча, позвільняти відсотків 60 ВР, непогано було б
Тут плюсуюсь. Вряд ли кто то из депутатов окажется в штурмовом подразделении, а штаны протирать и бумажки плодить а штабе, таких и без депутатов хватает