ЗаведУющая• 10 декабря 2023

Тур оператор не дала ваучер і створила проблем

Хто літав нещодавно в домініканську республіку? Чи видавав вам туроператор ваучер так званий е тікет? Нас не пускали навіть здати багаж у аеропорту, а оператор сказав це не законно, скандальте там на місці мають впустити без е тікет 🤯.
Эт вернячОк• 10 декабря 2023
Вот видите, поехали б в Трускавец без туроператора, и проблем бы не было...
Ждун с Нибиру• 10 декабря 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Агентство ТЦК-Тур
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Просто оператор зараз дується на мене, бо я дзвонила вимагала з аеропорту..мені цікаво це вона не права чи з мене лоха робить
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Не зрозуміла
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Обычно документы туроператор или турагент распечатывает или отправляет на почту в электронном виде и билет, и ваучер, и страховку. Моя турагент всегда на связи, я к ней обращаюсь в сложных ситуациях в поездке. Во всех поездках очень выручала и в аэропорту, и при заселении (выселении) в отель, и при использовании страховки.
Сама вумна тутички• 10 декабря 2023
Чим ваша історія закінчилась?
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
Не було там ваучера, вона сказала що не потрібно
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Чим ваша історія закінчилась?
За годину до вильоту вона скинула ваучер
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вы ей оплатили тур в Доминикану и ’’не потрiбно’’?
Распутница• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Гарний початок відпустки ..
Автор співчуваю
До речі, а скільки зараз домінікана коштує через Польшу?
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
Вона сказала що це не законно вимагати ваучер і порадила мені поскандалити в аеропорту!
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вообще какое то разгильдяйство...
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляРаспутница
Гарний початок відпустки ..
Автор співчуваю
200 тисяч на 10 ночей
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
На будущее ищите другое турагентство
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
200 тисяч на 10 ночей
На скольких человек? Сколько звезд?
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
Вообще какое то разгильдяйство...
Дякую за відповідь Думаю запитаю тут!
Бо вона якось себе по злому почала поводити, ніби це щось я особисто придумала. І на виліт з Домінікани теж я їй нагадувала два рази за цей ваучер. Саме цікаве що у всіх у черзі на рейс були ваучери, і їх перевіряли у двох країнах, бо це стиковка була
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
На скольких человек? Сколько звезд?
1 людина 5 зірок
язззззь!!!• 10 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Это ее работа и обязанности
автор ЗаведУющая • 10 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
Это ее работа и обязанности
Дуже неприємно. Отже треба шукати іншого оп. Бо це вже другий «косяк» з її боку😡
tourdream• 10 декабря 2023
Ну, e-tacket, це взагалі не ваучер. Це форма, яку треба заповнювати онлайн за 72 години до виїзду у Домініканську республіку, на кожного подорожуючого. Після заповнення на мєйл приходить qr код, який треба пред´явити при реєстрації на рейс у аеропорту.
Турагент мав чи попередити Вас самостійно заповнити цю форму, чи сама зробити це та надіслати Вам qr коди.
Не забудьте, що на зворотній шлях так само треба заповнювати e-ticket. Бо знову виникне неприємна ситуація при посадці на рейс.
Инста_Богиня• 11 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
1 людина 5 зірок
Класно ви умнічка, що змогли собі дозволити я щось економлю не зрозуміти чого (
автор ЗаведУющая • 11 декабря 2023
Ответ дляtourdream
Не знаю , тур оператор називала це ваучерами. Ніхто не попередив. У мене були з собою тільки білети, страховка і ваучер на отель все в електронному варіанті. На зворотній шлях цей тікет я просила одразу по прильоту, мені оператор сказала нагадати за три дні до вильоту з Домін, тобто все я маю контролювати… це так працюють оператори?)
автор ЗаведУющая • 11 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ну) Живемо ж один раз…

Бажаю вам здійснити цю мрію 🤩
Инста_Богиня• 11 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Ну) Живемо ж один раз…

Бажаю вам здійснити цю мрію 🤩
Я була в 42 країнах. Але щось 600 тис на сімʼю реально зажму))
автор ЗаведУющая • 11 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Може пошукайте щось дешевше, але домініканська республіка того варта🤗
Я теж багато де була, але це дійсно райський куточок на землі 🔥❤️
Инста_Богиня• 11 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Дякую. Думаю Танзанію розглянемо. Дешевше.
Але колись Домінікана обовʼязково) може з подружками, не так накладно для сімейного бюджету ))
tourdream• 11 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Не туроператор, а турагент. Туроператор це трошке інше))
Взагалі все повинно було бутитак, як я вище написала. Ваш турагент мала чи попередити Вас самостійно заповнити e-ticket та скинути ссилку, де заповнити. Чи зробити це за Вас і надати вже готові qr-коди.
Ми, наприклад, своїм туристам зазвичай самі заповнювали подібні анкети.
Але взагалі промовчати про таке і не попередити Вас, це доволі груба помилка агента. Бо заповнення e-ticket є обов´язковим для поїздки у Домінікану.
У аеропорту на реєстрації без цього не садять на рейс, бо є правила згідно тиматик (сбірник правил необхідних документів для вьїзду у кожну країну). Це аналогічно, якби Вас не попередили заздалегідь зробити візу у якусь країну, куди вона потрібна. Так само, без візи не посадить на рейс.
Тут добре, що анкету на e-ticket можна доволі швидко заповнити онлайн.

У нашій агенціі ми зазвичай
tourdream• 11 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Не знаю, у якому конкретно готелі була автор, але Домінікана більш доступна по вартості. Зараз, до нового року взагалі багато акційних пропозицій. До 2 тис. $ за двох на тиждень.
На новорічні свята, коли ціни зазвичай вище та є доплати за новорічні вечері, у нас наприклад летить дві родини у доволі пристойний готель Барсело Баваро Палац на 11 ночей, вартість трохи більше 300 тис за 2 дорослих та дитину, з вильотом з Варшави.
Танзанія, Занзібар з Домініканою важко порівнювати, курорти та готелі там мають специфіку, не всюди буде комфортний відпочинок та й вибір гарних готелів не дуже великій.
Я б вже краще Кабо Верде розглядала, якщо дешевше Домінікани, ближче летіти, є що подивитися.
автор ЗаведУющая • 11 декабря 2023
Ответ дляtourdream

У нашій агенціі ми зазвичай
Дуже дякую за відповідь! Висновки зроблені 😉