На привозе• 20 октября в 12:58
Туніс. Чи небезпечно їхати туди зараз?
ФрекенБок• 20 октября в 13:04
Не выбрала как курорт. Бедный и грязный. Лучше уже Египет. Да, океан, простор, но Красное море красивее.
На привозе
• 20 октября в 13:43
Ответ дляФрекенБок
Океану в Тунісі немає, там Середземне море.
Mariia_touragent• 20 октября в 13:50
Повернулись туристи в першій декаді жовтня- можна сказати, що свіжі відгуки). Відпочили добре, сподобалось, обстановка спокійна, море-сонце-релакс-ескурсії - все як зазвичай.
На привозе
• 20 октября в 13:54
Ответ дляMariia_touragent
Дчкую за відгук.
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
Щоб Ви порадили, яке місце чи острів обрати?
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
ПультОт_БМВ• 20 октября в 14:40
Ответ дляФрекенБок
Слухайте, ну хоч на карту подивитися б можна було, перед тим як розумні думки писати
який там океан біля Тунісу пробігає?
Mariia_touragent• 20 октября в 14:46
Ответ дляНа привозе
Дчкую за відгук.
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
Щодо курортів: мені ’імпонує’ Махдія, Хаммамет, Джерба. А взагалі , щоб обрати правильно і саме для себе - зважити на особисті вподобання і потреби (море/пляж/наявність інфраструктури/пам´яток і т.д. і т.п) Туристи були в Махдії, летіли з Кишинева.
ПультОт_БМВ• 20 октября в 14:47
Ответ дляНа привозе
Дчкую за відгук.
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
А яке місто / де готель/ вони обрали?
Летіли з Кишинева?
Наскільки знаю, чартери до Туніса з Кишинева до кінця вересня були.
ПультОт_БМВ• 20 октября в 14:47
Ответ дляMariia_touragent
І зараз є чартери в Туніс із Кишинева?
Mariia_touragent• 20 октября в 14:53
Ответ дляПультОт_БМВ
І зараз є чартери в Туніс із Кишинева?
А чому їм зараз ще бути?). А ось на сезон 2026 вже є пропозиції, раннє бронювання відкрито.
На привозе
• 20 октября в 14:54
Ответ дляMariia_touragent
У 2019 році МЗС не радили туристам відвідувати Туніс, я так розумію ситуація змінилась на краще за ці роки?
Mariia_touragent• 20 октября в 14:55
Ответ дляПультОт_БМВ
І ,якщо не помилюсь, перші числа жовтня.
На привозе
• 20 октября в 14:55
Ответ дляMariia_touragent
Тобто польоти на 2025 рік в Туніс вже закрито, зокрема на осінні шкільні канікули?
Mariia_touragent• 20 октября в 14:57
Ответ дляНа привозе
Багато часу минуло...Наразі тривожних ’знаків’, в т.ч. негативних рекомендацій від МЗС не маємо, тури ’складаються’, туристи літають- тьфу-тьфу, все спокійно.
ФрекенБок• 20 октября в 15:09
Ответ дляПультОт_БМВ
який там океан біля Тунісу пробігає?
Один раз написала океан, замість СЕРЕДЗЕМНОГО так тут вже всі встигли обісрати. Але я звикла, що тут один галдьош. По відчуттям, воно там ширше, глибше, більші хвилі і сприймається як океан, на відміну від Червоного.
Mariia_touragent• 20 октября в 15:10
Ответ дляНа привозе
Готових пакетних турів вже нема, індивідуально - можна шукати. По сезону, кінець жовтня там гарно більше для екскурсійних поїздок, а якщо ’гарантований’ пляжний відпочинок, на цей час самий сезон в Єгипті.
Mariia_touragent• 20 октября в 16:10
До мого посту 18 додам ’з Кишинева’ Якщо інші міста вильоту підходять, наприклад, Варшава - підсвічуються пропозиції. Щодо погоди і сезонності - див.попередній комент)
Админко• 20 октября в 16:23
Ответ дляНа привозе
Так там холодное море уже
ПультОт_БМВ• 20 октября в 18:21
Ответ дляНа привозе
Так осінні канікули осьо, вже на носі. Якщо хочете на відпочинок, звертайтеся в агенство, може якісь гарячі пропозиції є. Я в середині вересня не змогла купити тур в готель, який хотіла, він був на стопі
На привозе
• 20 октября в 19:24
Ответ дляАдминко
Так там холодное море уже
Температура на о.Джербі 25 гр повітря і 24.7 гр води , де ж море холодне?
Снегурочко• 13 ноября в 21:33
Была там этим летом. В Махдии
Море супер, чистое и теплое, за ним и ехала, еда норм
Везде хотят намахать на деньги, нужно быть осторожным. За пределы отеля одной лучше не выходить
Поеду ли я туда ещё? Не в ближайшие разы точно
На привозе
• 15 ноября в 16:34
Ответ дляСнегурочко
Была там этим летом. В Махдии
Дякую за свіжий відгук. На екскурсії якісь їздили?
Снегурочко• 15 ноября в 16:53
Ответ дляНа привозе
Нет. Хотела просто пляжного релакса и ничегонеделания)
Да и нечего там особо смотреть, как по мне
На привозе
• 15 ноября в 21:28
Ответ дляСнегурочко
❤️ дякую