Олена Кравець отримала 27 млн. гривень з бюджету на власне шоу.
На створення авторського вечірнього шоу «Тихий вечір» на телеканалі "Дім" спочатку планувалося виділити з бюджету понад 32 млн. гривень, але вже 28 листопада сторони погодили скорочення бюджету на розробку програми до 27,5 млн. гривень.
У нас що в Україні гроші на деревах ростуть?
Це ж як треба ними розкидатися, кому не лінь та куди не лінь.
Ответ дляЕлена1265
Не знала що така тема вже є.
Дякую Вам.