KrupinkaSs• 12 декабря 2023

Порадьте, будь ласка авторів які схожі на Ілларіона Павлюка?

Справила враження книжка "Я бачу вас цікавить пітьма".Можливо є щось схоже?
"Білий попіл " теж прочитаний.
Буду вдячна за рекомендацію!
nnnnika• 12 декабря 2023
´Хірург´ Тесс Геррітсен і далі там ціла серія, але прочитала тільки першу книгу. ´Я бачу вас цікавить пітьма´ тільки почала читати

mims• 12 декабря 2023
А ’Танець недоумка’ Павлюка читали?
автор KrupinkaSs • 12 декабря 2023
Ответ дляmims
А ’Танець недоумка’ Павлюка читали?
Не читала,радите?
mims• 12 декабря 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Не читала,радите?
У мене почалося знайомство з творчістю автора з цього роману. Події відбуваються у майбутньому, де люди мандрують космосом і колонізують планети. Особисто мені сподобалася інтрига, коли не розумієш, хто насправді друг, а хто ворог. Якщо ви теж таке любите, то раджу прочитати.
Maru_• 12 декабря 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Не читала,радите?
Теж дуже якісна річ.
Не схоже на Павлюка, але якщо казати про українських авторів, то раджу Макса Кідрука. Я читала ’Твердиня’, ’Де немає бога’, серію ’Бот’, все дуже сподобалося.
Tammy21• 12 декабря 2023
На мій погляд Кідрук пише більш якісно, у рази, і в нього є ось такі ’побутові’ книжки, зі схожим вайбом. А взагалі Стівен Кінг це те з чого вони обидва під´їдають)))