Морковку дай• Изменено вчера в 20:51
Чи правий чоловік у цьому випадку?
Я дуже багато часу віддаю роботі, працюю на кількох роботах, щоб достойно заробляти. Часу у мене звісно дуже мало. МЧ каже, що правильно, оскільки я повинна сама добре заробляти і в разі чого змогти забезпечити не тільки себе, а і сім’ю. При цьому він постійно мені докоряє, що я недостатньо приділяю часу йому і таке враження, що він на 10 місці. Я пояснюю, що роботодавці мені гроші за прогулянки з ним платити не будуть. А часу ледве вистачає, щоб поспати 6-7 год. МЧ мене не забезпечує жодним чином і не збирається цього робити. Тому питання чи може він мені в цьому випадку ставити такі претензії
Морковку дай
• вчера в 20:54
Ответ дляЧарівна патика
Зачем вам этот дармоед?
Себе він забезпечує, він не на моїй шиї
Заставляличка• вчера в 20:54
независимо от того что вещает ваш МЧ, мне непонятно зачем работать по 16 часов в сутки если только у тебя нет огромных расходов, которые невозможно ни отложить ни разделить ни уменьшить.. ну вот типа если прям щас не заработаешь - то кто-то умрет
Країна мрій• вчера в 20:55
Ответ дляМорковку дай
Себе він забезпечує, він не на моїй шиї
Але ж вас не забезпечує
Радість моя• вчера в 20:55
Ответ дляМорковку дай
Себе він забезпечує, він не на моїй шиї
Автор, с этим человеком семью не построить. Поэтому совет расходитесь. И ищите нормального мужчину.
Морковку дай
• вчера в 20:55
Ответ дляКраїна мрій
Але ж вас не забезпечує
Ну так наче і не повинен
Країна мрій• вчера в 20:55
Ответ дляМорковку дай
Ну так наче і не повинен
Яка тоді з нього користь?
Морковку дай
• вчера в 20:55
Ответ дляКраїна мрій
Яка тоді з нього користь?
А йому з мене у випадку забезпечення?
Першоклашка• вчера в 20:55
А что он отвечает, когда вы ему объясняете причину того, что на него мало времени?
Морковку дай
• вчера в 20:56
Ответ дляРадість моя
Чому не побудувати?
Доль Чекомбана• вчера в 20:56
Ответ дляМорковку дай
Себе він забезпечує, він не на моїй шиї
Как-то не понятно...Він Вами хто?Чоловік чи МЧ якийсь?Бо у другому випадку я б не слухала оце все
Радість моя• вчера в 20:56
Ответ дляМорковку дай
А йому з мене у випадку забезпечення?
Вам бы к психологу.
Країна мрій• вчера в 20:56
Ответ дляМорковку дай
А йому з мене у випадку забезпечення?
Я не однаково лояльно відношуся до чоловіків, і жінок, тому якщо не забезпечує - на вихід
Морковку дай
• вчера в 20:56
Ответ дляПершоклашка
Що воно то так, але все одно він хоче більше часу і йому пофіг на роботи. Його колишніх забезпечували батьки
Морковку дай
• вчера в 20:56
Ответ дляДоль Чекомбана
Морковку дай
• вчера в 20:57
Ответ дляКраїна мрій
А чому він повинен мене забезпечувати? Я ж не його неповнолітня дитина
Доль Чекомбана• вчера в 20:58
Ответ дляМорковку дай
Чому не побудувати?
Потому что он Вам ясно дал понять,что в случае декрета,болезни и т.д вы будете выруливать сама
Країна мрій• вчера в 20:58
Ответ дляМорковку дай
Бо це функція чоловіка, інакше він впринципі не потрібен
Морковку дай
• вчера в 20:58
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, це зрозуміло. На нього я і не надіюсь. З іншого боку багато чоловіків можуть щось вирулити в таких ситуаціях? Це все лягає на плечі жінок
Першоклашка• вчера в 20:58
Ответ дляМорковку дай
Ну он же не маленький мальчик, пусть как то примет ситуацию, или что он предлагает?