КоКоКоКоКоКо...• 12 декабря 2023
Кто на кето, вы едите хлебцы?
Такого плана. Можно их?
Крию матом страшно• 12 декабря 2023
Ні, там же вуглеводів купа. Почитайте склад і калорійність, хлібці нічим не відрізняються від звичайного хліба.
КоКоКоКоКоКо...
• 12 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Поняла, спасибо
Крию матом страшно• 12 декабря 2023
Ответ дляБешене сарі
Тільки хліб по спец рецепту
На псиліумі робите?
ША! я прийшла!• 12 декабря 2023
Я на кєто зійшла з розуму. Кетоз мене отруював. Потім забила на все та повернулась до вуглеводів. Жеру все і радію. Радіти більше нема чому.
Vitamina1407• 12 декабря 2023
Дивилась інтервʼю Світлани Фурс то вона казала що в них нема нічого корисного,вони як тирса.
Пишна молодиця• 12 декабря 2023
Ответ дляVitamina1407
А які корисні, вона щось казала?