Повний провал дипломатії.
Поки Зеленський їздив в Аргентину і Кабо-Верде,проігнорувавши запрошення на зустріч з конгресменами США
Результат не забарився.
США рекомендовали Украине временно закрепиться на текущих позициях и наращивать собственное производство оружия, — The New York Times
Результат не забарився.
Результат:
вже голосів:
65 (76.47%)
Зеленський поганий дипломат
20 (23.53%)
Кабо-Верде краще допоможе нам
Snake_dreams• 12 декабря 2023
То ещё неполная новость. Он ещё искал встречи с президентом Бразилии, но тот отказался видеться с боневтиком
Чашечка кофе• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Не знаєте чому Залужному Ставка Головнокомандуючого заборонила на другій лінії за Авдіївкою окопи рити?
А ви на тій ставці були?
Чашечка кофе• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нагадайте,де за цей час зроблені.Будь-ласка
Ви реально вважаєте, що хтось будемо вам на форумі і взагалі будь - де розповідати про стан лінії оборони і тд? Феєрично
Snake_dreams• 12 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Поэтому они сейчас ещё и женщин хотят на фронт кидать , безуглая уже озвучила
Интересно, как поведут себя женщины. Смогут ли они отстоять право на жизнь ’в вильной краине’)))
Ответ дляbrenda2305
а в чому зрада, я прошу вибачення?
Все це було зрозуміло після неуспішного контрнаступу. Новий наступ захід не буде фінінсувати в найближчому найбутньому
Так они и не дали ничего реально нужного для наступления. Все военные эксперты говорили , что без авиации и артиллерии идти в наступление - это просто угробить людей .
На что они расчитывали ?
Опять украинцы виноваты , что голыми руками не смогли победить рашистов напичканных артой, дронами, ракетами и авиацией ?
На что они расчитывали ?
Важливою подією про яку написали чимало іноземних ЗМІ стала неочікувана в останній момент відмова президента України Володимира Зеленського від онлайн виступу в Сенаті та Палаті представників США перед голосуванням щодо фінансування американцями української армії в наступному році. У BBC вважають, що Зеленський скасував брифінг високого рівня з законодавцями США через ’тупик щодо майбутнього фінансування країни США’.
Чашечка кофе• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Можна спати спокійно,ви не зможете розказати те,чого в принципі нема
Та ви теж не схожі на глибоко обізнану людину
brenda2305• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Чашечка кофе• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
А ну розкажіть про внутрякі між партіями США щодо питання Мексики?
brenda2305• 12 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
На что они расчитывали ?
я думаю, они и не собирались давать оружие, чтобы мы победили. Это же очевидно
Snake_dreams• 12 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
На что они расчитывали ?
Удалено администрацией...
Snake_dreams• 12 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Они уже сказали , что ошибку допустили .
С кем не бывает
Действительно, что это я 🤔
Чашечка кофе• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Не знаю,чому Вас турбує Мексика коли гинуть найкращі люди України,що б ви в своєму гуморі тренувалися ?
Зразу видно,що в Вас там нікого нема
Мене не турбує Мексика, а ось конгресменів дуже сильно турбує. І це стає об´єктом для торгу у інших міжнародних питаннях
Ответ дляbrenda2305
Зеленський і не поїхав,що б виступити і попросити допомогу своїй країні в сенаті США,на запрошення.
Поїхав через тиждень,мабуть той сенат нам не дуже потрібний,як і його допомога за яку було голосування