Мочалкин блюз• 12 декабря 2023

Что делать если тревога и нервы влияют на самочувствие

Как будто импульсы по телу, но не сильные. Просто как накопившаяся энергия, которая ищет выход.
Не могу спать из-за этого.
Лезут мысли в голову, я их гоню, а тут еще такая активность в теле .
Как это убрать?
galaxy113• 12 декабря 2023
Медитацию пробовали?

Карапулька• 12 декабря 2023
К психиатру за лечением
сама себе прекрасная• 12 декабря 2023
Напевно варто звернутися до психіатра. Це вже не просто нерви, це вже серйозно
автор Мочалкин блюз • 12 декабря 2023
Ответ длясама себе прекрасная
У меня нет материальной возможности(
сама себе прекрасная• 12 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
У меня нет материальной возможности(
В якому сенсі? Психіатр приймає безкоштовно та навіть не потрібне направлення сімейного лікаря
Не плутайте психіатра та психотерапевта
Відморожена• 12 декабря 2023
В війну це нормально. Тотальне нервове виснаження.
автор Мочалкин блюз • 12 декабря 2023
Ответ дляВідморожена
Я про войну вообще не думаю и живу в другой стране.

динарка• 25 декабря 2023
Практики, то добре звичайно, но інколи вони не діють, от тоді можна шукати і альтернативу. Хоча відразу додам, що приймати лиш те потрібно в чому ви впевнені на всі сто. Якщо обирати між препаратами, то варто звернути увагу саме не Хоміонервін https://homviora.ua/ua/ . Там є препарати і для покращення нервової системи з гарним складом, і багато чого ще. Головне, що не буде звикання від препаратів точно, тому за це можете не хвилюватися.
динарка• 31 декабря 2023
Важливо розуміти, що вибір лікарського засобу залежить від вашого стану здоров´я, патології, та інших індивідуальних факторів. Рекомендації повинні надаватися лікарем або фармацевтом на підставі консультації та діагностики. Я можу порадити вам відвідати сайт, де ви знайдете широкий вибір препаратів для різних потреб. Один зі значущих препаратів, яким може бути варто приділити увагу, це Хоміонервін https://homviora.ua/ua/preparati-homviora/ . Цей препарат відомий своєю ефективністю в лікуванні різних проблем. Проте наголошую, що перед вживанням будь-якого препарату вам необхідно проконсультуватися з медичним фахівцем, який надасть вам точні поради і рецепт на основі вашого стану здоров´я та індивідуальних потреб.