Відкушу все що стирчить• 12 декабря 2023
Комунікативні навички
Добрий вечір.
Існують способи розвинути у підлітка навички спілкування з однолітками? Не вистачає спілкування, підліток страждає від цього.
Класний керівник не бачить проблеми, вірніше не помічає.
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Все починається з родини.
Як з цим у підлітка ?
Родина - це я і донька. У мене дуже багато знайомих, подруги ще з дитинства. Що саме ви маєте на увазі?
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Щоб зрозуміти що в школі, звернулася до класного. З Києва. Інших колективів не має. На гурток ходимо, але там ті ж однокласниками. Тобто, тей само колектив
Можно спросить, чтобы я правильно понимала ситуацию.
Спросили ли Вы одобрения у ребенка поговорить с классным руководителем на эту тему?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А не Вы вчера искали психолога? Очень похожая манера общения.
Ні, психолога не шукала. Якщо є схожа тема, почитаю.
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В теме вы говорите про свою дочку?
Обычно дети набираются опыта коммуникации в семье с близкими , оттуда всё идет . Повторяют за значимыми взрослыми как надо общаться , копируют их
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
А батьки чому не помічають проблему? Адже вони зі своєю дитиною проводять більше часу, аніж класний керівник.
Хто сказав,що я не помічаю?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Так, ми про це говорили. Дитина проти була. Але все таки вирішила поговорити з класною- запитати як справи в школі. І особливо - чому вона садить постійно її одну.
У нас дуже близькі з донькою відносини. Не знаю як їй допомогти:(
Мишка-шалунишка• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Хто сказав,що я не помічаю?
Дядя с леса сказал). Что вы постоянно переспрашиваете на советы. Вы в них видите только какую-то для себя обиду. В суть совета смотрите, вы ж для этого сюда написали.
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В теме вы говорите про свою дочку?
Так, це моя донька. У мене робота пов´язана з спілкування і взагалі багато знайомих.
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
Я не знаю сколько лет вашему подростку, но обращаясь с проблемами ребенка к психологу - психолог работает не с ребенком, а с родителем.
Вы писали что у вашего подростка самые высокие оценки - верно? Отличница? И параллельно - проблемы с коммуникацией?
Меня не звали• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Хто сказав,що я не помічаю?
Раніше донька добре спілкувалася з усіма і проблема виникла тільки зараз?
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вот я так и подумала. Вы оказали ей не просто медвежью услугу, а прямо таки вредительскую.
Слон в посудной лавке.
Расскажу Вам реальную историю. Одна девочка рассказала маме кое какую информацию об однокласснице, просто мимоходом поделилась.
Но мама её из самых лучших побуждений понеслась к классному руководителю, чтобы обсудить это, узнать как дела, как она на это смотрит.
Классный руководитель, которой этот разговор явно не был приятен, на классном часе сообщила, что к ней приходила мама одной из учениц (не называя имен) и обсуждала почему Маша Б делает так и вот так и как на это смотрит она, школа и остальные родители.
Девочку это в классе не любили, сразу поняли о ком речь, они травили её так, что Вы себе представить не можете, ребенок хотел совершить суицид.
И мама эта бегала, что ж такое, я ж для неё всё, я ж ей только добра желаю.
В итоге лечение у психиатра и переход в другую школу.
Классный руководитель не будет решать проблемы с общением Вашей дочери и не виноват в них. Это должны делать Вы вместе с ней. Поняв в чем причина.
Слон в посудной лавке.
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, гарні оцінки. Мови і математика особливо. Жаліється, що в класі всі по групах, а її не приймають. Її це дуже турбує.
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Два роки дистанційного навчання. До дистанційного проблеми не було.
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
У меня с дочкой были разговоры , я ей рассказывала как завязывать знакомства , заводить друзей: предложить деткам поиграться своими игрушками если они им интересны , какую-то инициативу ситуативную проявить, что-то рассказать им чего они не знают.. Да и вы просто как взрослый человек с высоты своего опыта разве не можете ничего дочке рассказать? Вы говорите работа у вас с коммуникациями , и большой круг общения. Если у вас доверие с подростком, почему бы вам не поделиться с ней своими «наработками»?
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Предложите ей вместе с вами подумать почему ее не принимают. Анализ такой провести. В чем причина. Если вы близки, это несложно сделать
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Слон в посудной лавке.
Пробачте, як я можу дізнатися чому класний керівник садить дитину саму з вересня?
Наша з ним розмова виключно про мою дитину. А не інших.
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І що вам сказав класний керівник? Чому дитину садить одну?
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дівчат не парна кількість
Відкушу все що стирчить
• 12 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я спілкуюся з дорослими людьми . З підлітками якось все по іншому:(
Корсет_на_шурупах• 13 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дівчат не парна кількість
Значить так і є.
Загалом, треба шукати підхід до інших підлітків, якщо вона хочу бути з ними разом.
Саме так: шукати підхід.
Який саме - це завдання.
Комунікація - це те що по волі відбувається, ніхто нас примусити не може - ні класний керівник, ніхто
Саме так: шукати підхід.
Який саме - це завдання.
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А теперь представьте, что она соберёт класс и скажет : У нас есть проблема, мама Кати Б считает, что Вы не хотите с Катей дружить, давайте это исправим.
Или она это скажет какому то другому ребенку, а тот разнесёт по классу.
Как будет себя чувствовать Ваша дочка?
Лучше бы Вы поговорили с дочкой что сейчас в их среде интересно, хорошо ли она одета, может быть стоит пригласить пару одноклассниц на квест в субботу, Вы организуете итд.
Как будет себя чувствовать Ваша дочка?
КрестьянинДиор• 13 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
До того, що якщо є проблеми з однокласниками , як я маю про них дізнатися? Як маю знати що відбувається в класі де навчається моя дитина?
З вашої точки зору класний керівник взагалі не потрібен
От вашего ребенка. Он должен в подростковом возрасте прийти и рассказать о своих переживаниях, проблемах, страхах или достижениях. Если есть культура общения и время и место для чувств каждого члена семьи. Это уже не начальная школа, в старшей предмет отчитали и до свиданья
Пс: я не учитель
Відкушу все що стирчить
• 13 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Как будет себя чувствовать Ваша дочка?
Кафе, кінотеатр, день народження з однокласниками- це ми вже пройшли. Змін не сталося.
З одягом точно проблеми не має.
Відкушу все що стирчить
• 13 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Пс: я не учитель
Дитина про це розказала давно. І ми це обговорюємо. Я хочу їй подомогти, але як не знаю
Мишка-шалунишка• 13 декабря 2023
Автор, большая вероятность того, что ничего в этом конктетном коллективе для вашего ребёнка уже не поменяется. Можно рассмотреть вариант: поменять класс/школу; перейти на дистанционное/ заочное обучение.
Но перед тем как принимать такое решение, посоветуйтесь со своей дочкой. Спросите её мнение, что она сама бы хотела
Вельшановна• 13 декабря 2023
Автор, я вас розумію. У нас була схожа проблема. Доньці 13, її постійно непокоїло, що немає друзів. Але справа не в навичках комунікації. Працювали з психологом. З´ясували потребу, яку вона хотіла задовольнити в дружбі. Вона хотіла мати друзів, щоб компенсувати своє негативне ствердження, що вона якась не така. Тобто,
у дитини є внутрішнє переконання, що зі мною щось не так. З таким переконанням, вона і відштовхує потенційних друзів, бо завчасно неусвідомлено налаштована на те, що нікому не цікава.
Получається робить все для того, щоб підтвердити собі це переконання. І далі висновок, що да, я дійсно якась не така, і далі все по колу.
Ми працювали над тим, щоб трансформувати це хибне ствердження. Поступово вийшли в позицію, що з нею все ок, і вона як і всі гідна того, щоб з нею дружили. І потім пішло легко спілкування.
Відкушу все що стирчить
• 13 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Дякую за відповідь. З психологом працювали оф лайн чи онлайн?
Вельшановна• 13 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Онлайн.
Відкушу все що стирчить
• 13 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Онлайн.
Можете поділитися контактами?