Путающаяся• 13 декабря 2023

Препарат заліза гіно тардепферон - коли краще пити і чим запивати

Лікар написала смс що аналізи анемія
Феритин низький
Призначила ліки , але як пити не відповіла
ЗавЛабСнаб• 13 декабря 2023
Лучше железо пить натощак. Но если чувствуете дискомфорт со стононы жкт, то пейте после еды через 30-40 минут. Запивайте таблетку водой. Можно с железом также выпить витамин с, съесть киви, апельсин или мандарин для лучшего усвоения
Пешеходик• 13 декабря 2023
Мабуть, по інструкції.
У мене теж хронічна ЗДА, низький феритин. П´ю мальтофер фор таблетки.
Гінотардиферон не дуже ефективний мені був.
Мусик Пусик• 13 декабря 2023
Я п´ю після сніданку через 2 год. Бо з кавою не рекомендується. І про алкоголь забудьте
Сало не люблю• 13 декабря 2023
Я его принимала. Там в инструкции все очень хорошо расписано, когда пить, с чем нельзя сочетать и т.д.
Тримбулька• 13 декабря 2023
То почитайте інструкцію все ж розписано.
Губка Боб• 13 декабря 2023
Краще його не пити, мені давав побочки на Шкт
Гарний Гемаплекс з айхербу
Баба Йога• 13 декабря 2023
Принимаю мальтофер . Пью сразу после завтрака + витамин С
Престидижитатор• 13 декабря 2023
Пью его сразу после завтрака с Вит с
Мамкиня доця• 13 декабря 2023
Ответ дляГубка Боб
Гарний Гемаплекс з айхербу
А в мене навпаки було. Тардиферон норм переношу, а гемаплекс давав сильну побічну дію, саме на ШКТ. Все індивідуально. Лікар казав запивати чимось кисленьким, не запивати кавою або чаєм, молочні продукти вживати через декілька годин після прийому заліза. Пила зранку після сніданку.
Успокойся_Успокойся• 13 декабря 2023
Мне подходит сантаферра. В инструкции пить во время еды. А вы свою инструкцию читайте