Teonaa• 13 декабря 2023

Якась лажа з ідою дитини, прокоментуйте

Моя дитина увесь час їла непогано порівняно з подружок дітьми. Щось залюки, щось так. Іла сама ложкою, вилкою. З мульт і без. Як хочеш. При чому іла тоді «дитяче»- варені буряки-кабачки, фрікаделі без солі варені ітд.
Зараз вже ідаю все вплоть до відбивних смажених свинних😳. Но я таке не хочу ж давать. Тому загальний стіл переважає щось типу запеченого нежирного, ноомальних каш з маслом, омлетів на бані.
Так от. Зараз я не можу дати кашу. Вона хоче істи тільки тверду іжу. Тобто те, що виделкою. Ложкою ні. Вона може зерна вівсянки вибирати пальцями. І то кілька з‘їсть і все. Гречку тоже.
Сьогодні дала смачню вівсянку з пом‘ятим бананом і тертим яблуком. Був гранат, трже туда для естетики. Вона бойкотнула. Дала курку з огірком, поїла. Потім традиційно доїли елементарно ту вівсянку на дивані під мульт. І кашу ми їмо на дивані(((
Або ніяк
Макарони якщо крупні, поїсть виделкою по-людські в стільці.
А інші…
Зараз всі кажуть що коли ікла, то діти іх не іли взагалі но мені мало віриться в таке - бо чого? Відбивну мою смажену з‘їла аж бігом. Курку свою теж. Взагалі м‘ясо ість завжди
Але ж я не можу без вуглеводів іі держать
Перша на селі• 13 декабря 2023
Давайте те що хоче. Повірте у вас золота дитина.
Все до блиску• 13 декабря 2023
Ото проблема))
Тіштеся, що хоч щось їсть. Я свою ще в школі з ложки кормила, бо посидить біля тарілки і піде. М´ясо тверде типу відбивної, запеченої курки почала їсти тільки з 10 років. А то тільки котлети, тефтєлі, фрикадельки. До цих пір перебирає їжею
Все до блиску• 13 декабря 2023
Ответ дляПерша на селі
100%
Сирожено_пирожено• 13 декабря 2023
Автор! Купите словарь. Пусть ест, что хочет. Все норм
GaleTTa• 13 декабря 2023
Если так переживаете насчёт каш, можно запекать овсяные котлеты с фаршем или биточки из булгура, потушить рисовые ёжики с фаршем .
Значит надо• 13 декабря 2023
Кашу робіть не розсипчатою просто, а ліпіть в брусочки, що можна виделкою наколоти та зʼїсти. Ну кайф піймала дитина від виделки, не насідайте.
І хоч не питали, але їжа під мультики це дуже не ок.
Новорічна пальма• 13 декабря 2023
Моей 6. Ест, наверное, 5 блюд и все. И с 2,5 лет количество блюд уменьшается.
Ест:

Манную кашу с какао.
Рис без ничего.
Супы только без лука:
Суп с макаронами.
Суп с рисом.
Яичницу.
Яблоки, мандарины, киви и морковку.
Всё.
Так что у вас все отлично
П´яна вишня• 13 декабря 2023
Якщо вам так важлтво щоб крупи були , то готуйте гречаники, тефтелі...
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ото проблема))
😭😭😭
Ну це погано
Це ж як раз змалечку закладається.
Заставлять, насилля - не можна
Голодувать щоб звикала, тоже не можна
Це якийсь жах
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
100%
А маринований помідор вчора… куснула чисто я недогледіла…як піднявся вой, да-даааай, да-даааай, а-а-а-а!!!
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Словником годувать
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Та не хочу я таку фігню
Мені б причину зрозуміть
Просто таке враження що якісь проблеми з таким пристроєм як ложка. Ні?
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
Та знаю я все про ті мульти
Вона д автоматично рот розкриває. Без усвідомлення (
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ест:

Манную кашу с какао.
Рис без ничего.
Супы только без лука:
Суп с макаронами.
Суп с рисом.
Яичницу.
Яблоки, мандарины, киви и морковку.
Всё.
Так что у вас все отлично
В дитинстві як було?
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
Та хотілося б без «ізвращеній»((( просто - щоб іда всі групи(((
Вічний двигун• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Словником годувать
годувати треба їжею. а то не ясно по назві теми з чим у дитини проблема
Пусин Кукин• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Мой категорически не признает помидоры ни в каком виде) уже 12 лет. Просто не любит. А вообще есть масса вариантов обойти прихоти детей. Мой обожает макароны. Потому беру ему гречневые, кукурузные) и все довольны) это как пример, что нет безвыходных ситуаций)
П´яна вишня• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Тоді не заморочуйтесь- давайте що їсть і все.
GaleTTa• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Та не хочу я таку фігню
Мені б причину зрозуміть
Ну кашу можно кушать и вилкой. Тут я понимаю в принципе консистенция такая не нравится. Может посуше варить
Перша на селі• 13 декабря 2023
Робіть котлетки з крупами, додавайте до котлет готову кашу , на смак не сильно вплине, будуть пухкі, а ще смачно кабачок натерти в фарш дрібненько.
РыжаяЛиса• 13 декабря 2023
Нормально у вас ребенок ест, чего вы кипишуете))
Если хотите давать каши - запекайте их с яйцом. Взбиваете яйцо вилкой, туда добавляете готовую кашу и на водяную баню. Порезали и вот вам крупы в рационе ребенка.
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляВічний двигун
Їда - це процес. Споживання. Що робимо з іжею. Поїдання.
Їжа - це «що» їмо ; страви, (назви продуктів, ну будь-то з того, що ми їмо)
А їда - це типу як «харчування». Просто лексично «лажа з харчуванням/проблеми з харчуванням - тоже можна. Но проблема харчування це бвльш поняття таке, як (наприклад) закреп, нудота, не ковтає їжу. Не знаю як пояснити. А саме слово «їда» - звісно, існує, якщо Ви просто поумнічать раптом зайшли.
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну максрони от да
Але ж гречані макарони геть не дорівнює гречці))
Та що. Дала на перекус макарони))) з буряком)) якщо додати сніданок+перекус, то нашкреблося на збалансований прийом)) якщо не брати до уваги мікроелементи)) бо макарони то чєпуха поріанято з нормальною кашею як на мій погляд))
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Вівсянка у мене та, що 30 хв вариться. Тверденька така, суха. Я навіть додаю більше води, щоб ще «доливать) в тарілку трохи того «слизу». Немає у неі проблем з консистенцією я думаю, бо товчений борщ аж бігом їсть (але раз) потвм на наст дегь може не поїсти. Ну і плюс на дивані з‘їдає не тільки вівсяну, а й кукурудзяну (взагалі гидотну ж наче)
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Робила таке колись як мала була
Ну можна, но мені саме б проблему рішить, а не напхать( щоб добровільно їла кашу саме в іормі каші
Новорічна пальма• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
В дитинстві як було?
До 2,5 лет ела всё за обе щеки. Дальше - только с уговорами и определенные продукты. Их становится все меньше. Новое не пробует
Вічний двигун• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
ну так гляньте що у вас написано, а потім погугліть шо таке іда. одна літера іноді має велике значення.
автор Teonaa • 13 декабря 2023
Ответ дляВічний двигун
Охоспаді яка ви душна. Візьміть червону пасту і домалюйте крапочку🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Пусин Кукин• 13 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ну максрони от да
У моего аллергия на пшеницу и все из нее, и я очень внимательно читаю состав. И вот состав гречневых макарох очень даже радует) я лично вообще гречку люто ненавижу, один ее запах..... А макароны пусть и пахнут гречкой, но все же приятнее)