Бюст Березуцкого• 13 декабря 2023

Сайкл . Відгуки

Вітаю
Цікавлять відгуки про групові тренування сайкл . Чи дійсно новачкам не варто розглядати цей вид кардіо , т.я. високе навантаження ?
У мене майже 6 місяців паузи в залі , до того активно відвідувала , але силові , в основному . Зараз хочу почати знов , дивлюсь в сторону сайкл . Протипоказань , як таких нема
Ще було б чудово , якби порадили , де подобається сайкл тренування на Лівому березі , Київ
Кукусики• 13 декабря 2023
Я не смогла, очень сложно

автор Бюст Березуцкого • 13 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Я не смогла, очень сложно
Інтенсивність зависока чи що саме не підійшло ?
Кукусики• 13 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Интенсивность и велик попался, все отбила за 10 минут и вышла.
Головний кошак• 13 декабря 2023
я занималась долго, у меня после полетели колени, когда купила велик и стала разбираться, как правильно - оказалось, что тренировки, которые я посещала, мало общего имеют с правильным подходом
Ответ дляГоловний кошак
а позитивні моменти які були ?
galaxy113• 13 декабря 2023
Добрий дей. Особисто я консидер шо сайкл це норм тема, еспешиалі в наш час, коли ю хев ту бути модерн та фіт, тому раджу абсолютлі.
Забрызжу ядом• 13 декабря 2023
сайкл офігенно підтягує все тіло. для початку можете не гнатись за всіма, робіть менше навантаження.
щоб не ’відбити’ собі нічого - купіть собі спеціальні шорти з ’памперсом’ ( у веломагазині або у будь-якому секонді знайти можна (тільки жіночі беріть, вони відрізняються від чоловічих). я ще брала велоперчатки, бо дуже руки потіють у мене.
і головне правило - вода! при велотренуваннях (не важливо на вулиці або у залі) рекомендовано кожні 10 хвилин пити воду, небагато. бо у вас просто почнуть вмирати суглоби, в першу чергу у колінах

Ответ дляgalaxy113
на власному експіренсі радите ?
Ответ дляЗабрызжу ядом
О,дякую за відгук
з шортами треба буде заморочитись )
Забрызжу ядом• 13 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
О,дякую за відгук
з шортами треба буде заморочитись )
є шорти, капрі, лосини. вони реально рятують. я після сотки в ’памперсі’ нормальною людиною почувалась.
Из Кукуева я• 13 декабря 2023
Высокая интенсивность, болят колени. Некомфортно крутить педали и например при этом отжиматься от руля. Я за обычный фитнес, сайклинг не понравился, хотя я часто катаюсь на велике
Головний кошак• 13 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
а позитивні моменти які були ?
даже не знаю, а какие должны быть? я занималась и другими занятиями.
упарывалась на сайкле знатно, но я в этом плюса не виду особого.
поездки на велике по местности давали больше позитивных моментов.
ах да, после того как полетели колени - пришлось так на полгодика остановить любой спорт - опухали практически сразу
Залізна пані• 13 декабря 2023
є заняття з бейсік сайклу.
Це дуже потужне кардіо. Не відмовляйтесь!
Виконуйте вправи без гантлей, та не давайте велике навантаження ( коли їдете вгору).
Nelly-4875• 13 декабря 2023
У меня подружка ходила, круто похудела и ноги с попой подтянула. Но обязательно нужно купить специальные шорты, вам уже выше написали - они как с памперсом внутри. Иначе поотбиваете себе всю промежность с задницей, что ходить еле сможете)