И.О. человека• 13 декабря 2023

Чим прикрашаєте квартиру?)

Окрім ялинки))
Губи з філером• 13 декабря 2023
Гномами і собою красивою

Істеріомама• 13 декабря 2023
Ничем, даже елку не хочу
Чаюри• 13 декабря 2023
Зібрала новорічний пазл, завтра заберу з пошти рамку і повішу біля ялинки, після свят приберу.
Кумася• 13 декабря 2023
Нічим. Нічого святкувати.
ПриснитсяЖЕ• 13 декабря 2023
Гірлянди , гілки , фігурки різні
Черпак_для_фантазий• 13 декабря 2023
Собою звісно!
Життє Бентежне• 13 декабря 2023
Ответ дляКумася
Нічим. Нічого святкувати.
У вас мабуть дітей немає
Вареничніца• 13 декабря 2023
Много всего.
Только начала 1 декабря и понемногу добавляю.
Ещё надо гирлянды и ёлку.
Советничаю тут• 13 декабря 2023
Ничем. Настроение не то

Прилипало• 13 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас мабуть дітей немає
двое... ничем не украшали...
Черпак_для_фантазий• 13 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас мабуть дітей немає
Свято це не дитяча забава! Це для всіх! До чого тут діти? Або у всіх в родині свято, або ні в кого. Може для людини це не свято, або їй не до того!
Ну що ви, мамо!• 13 декабря 2023
Нічим, лише ялинка
Анонім-ка• 13 декабря 2023
купила гирлянду на Алиекспрес за $2.

а то по городу не меньше 200 грн
Кофе в лобби• 13 декабря 2023
Еще ничем.
Гирлянда висит на стене с прошлого года.
Ааа, 2 шарика в Юске купила положила, любуюсь
Планирую елку, вернее сосну, если сын не доведет своей учебой до белого каления... И не получит ни елки, ни подарка
Кумася• 13 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Підтримую. Свято це коли з легким серцем та надією, якимось сподіваннями. Нічого цього сьогодні нема. І діти також це відчувають прекрасно. Гинуть люди. Живемо з тихою вдячністю за кожний день.
Кумася• 13 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас мабуть дітей немає
Вони не хочуть.
Карамбулкул• 13 декабря 2023
Крім ялинки штори гірлянди на вікна, іграшки ( гноми, олені, сніговички), лед свічки і т д. На кухню є скатертини, рушники новорічні, дещо з посуди
Чаюри• 13 декабря 2023
Ответ дляКумася
І в ту війну ялинки ставили. Завтра може не бути.
Життє Бентежне• 13 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В тому й річ, що мамі не до того, а діти до чого? В них має бути свято. Не бачила ще дітей, яким не подобаються новорічні прикраси вдома. Моя наприклад вже не може дочекатися коли будемо прикрашати, а я ніяк не налаштусь.

Менее Более• 13 декабря 2023
Ещё не украшала, как то настроения нет. В пршлом году вырезала из бумаги деревню.
Ну що ви, мамо!• 13 декабря 2023
Хто ці всі люди із хворими головами? 🤦‍♀️))
Чаюри• 13 декабря 2023
Ответ дляМенее Более
Гарна. Довго таке вирізається?
Непереможна• 13 декабря 2023
Кумася• 13 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Що значить «має бути свято», коли вони не хочуть.
Менее Более• 13 декабря 2023
Ответ дляЧаюри
Гарна. Довго таке вирізається?
Ну где то неделю скальпелем
Вареничніца• 13 декабря 2023
Ответ дляМенее Более
Класс. Очень прикольно получилось. Я б и не додумалась до такого не то что вырезать
НеВРотик• 13 декабря 2023
В этом году ничего ещё не ставили и не украшали,у нас дом и мы всегда очень любили его украшать с детьми.
И особенно улицу.Даже в том году было настроение была надежда что ли на лучшее.В этом году вообще ничего не хочется,и дети не просят украсить.
Может ближе к Новому Году появится настроение.
лаМпочка• 13 декабря 2023
Ответ дляКумася
Вы всей семьёй, ежедневно, включая детей живёте в атмосфере скорби?
Кумася• 13 декабря 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Одна особина тут писала: «Що ви пхаєте всюди свої окопи? Задовбали. Нехай їх там щури кусають, а мені треба свято! Я буду святкувати на ЗЛО таким як ВИ (хто переймається окопами)». Так у кого хвора голова після таких слів? Я вже зовсім зневірилась.
Менее Более• 13 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
Это я в ютубе посмотрела, там даже ссылка на шаблоны была. Распечатать и вырезать, но и собрать.