Кумедна• 13 декабря 2023

Свято наближається. Прикраса своєї оселі

Підписана на одну американську групу, всі готуються до Різдва і показують фото. Які вони молодці, не соромляться бути яскравими та неординарними. Чому в нас стільки комплексів.
П.С. тема не про війну, ми і до цього такі були.
Форточка• 13 декабря 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Та не, вы что. Комплексы только у нас. А там такого нет.
Лише комплекс меншовартості. Що Європа і Америка то супер, а ми якісь селюки - не можемо пристойно хату до свят прикрасити (сарказм)

Задолбулька• 13 декабря 2023
этот камин 1990 года, гордость моего дедушки, фото 28 декабря 2021 года, надеюсь наступит время когда у этого камина опять соберется моя семья... увы уже не все((( иногда хочется кричать от нашего бессилия... Господи останови войну.
Аnnеt• 13 декабря 2023
о, Амэрыка, молодец какая! а мы фу - все в комплексах!

ясно, понятно.
Карма хамелеона• 13 декабря 2023
Мені так багато всього не треба. За прикрасами не видно ялинку.
Зроблено у 80-х• 13 декабря 2023
Я прикрашаю всі кімнати, кухню й коридор, але не в такій кількості. І ялинку живу обов´язково ставимо. Але нащо на неї навішати стільки іграшок, я не розумію.
Та якщо людині подобається, то не бачу в тому нічого поганого.
Замороженная селедка• 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
На фото пылесборники
ну так я і питаю, скільки часу у вас в помешканні стоїть ялинка?
Кишмишная Мая• 13 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Тест на психов. Я псих. У меня глаз дёргается от такого изобилия.
И мне напомнило это индийскую маршрутку или тук-тук из передачи про путешествия) ну или кибитку цыганскую 🤣
Звожу з розуму• 13 декабря 2023
Може у нас нема камінів?
Байрактара• 13 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А вас распирает прямо любопытство а как у меня))

У меня дома минимализм и ёлка стоит до 6 января, 6 у нас их централизованно увозят)

Ангел-предохранитель• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
От я з чоловіком і сперечалися, кажу, що ми жодні просто
Это все надо потом разбирать,прятать,мне лично просто лень
Кишмишная Мая• 13 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Може у нас нема камінів?
Можно из пенопласта склеить 😂😂😂
Аnnеt• 13 декабря 2023
я такой стиль люблю.
а на фото у автора просто куча какая-то бесформенная.
Квітка папороті• 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара

Та то ви з десятого разу розумієте, про що мова , а коли там вам положено ялинку здавать, це ваші справи.
Tammy21• 13 декабря 2023
Авторка, в моії бульбашці більшість людей таки прикрашали оселю до свят так що то не з нами глобально проблема, а у вашій вибірці. Хоча і допускаю, що люди, у яких не все файно з грошима, краще дітям подарунок побільше куплять аніж колекційні прикраси на ялинку.
Ластовиння• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
’ми жодні’ ? Це що? 🙄 Ви перекладаєте через Гугл з російської?
Ластовиння• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
В них кожен другий так прикрашений. Чому несмак? А може свобода від стереотипу та думки сусідів?
Кожен другий - це хто? Людина? 🙄
Конотопська відьма• 13 декабря 2023
У мене б дах поїхав усе те споглядати. У мене мінімалізм )
Мрію про пончик• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Ось ще. Я прикрашала ялинку сьогодні, і все боялася перейти до циганщини
У мене аж око почало сіпатись від яскравості.
Не зрозуміло до чого тут ваше про комплекси. Якщо подобається більш стримане, аніж ота циганщина.
Лунтик-паунтик• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Тобто Вам таке подобається, а Ви не прикрашаєте, бо боїтеся, що це не в тренді і комусь не сподобається?
А варіанту, що не подобаються така циганщина не припускаєте? На рахунок комплексів, оце Ви загнули...

Конотопська відьма• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Ага, нема сечі терпіти ці борошна ))))
муха в кедах• 13 декабря 2023
Как представлю, все это от пыли перетирать🤯
Мамкиня доця• 13 декабря 2023
Ответ дляФорточка
У нас на таку хрін нема грошей і місця в хаті
Тока хотела написать . У кого есть деньги т так и делают, украшают.
Шальная коклетка• 13 декабря 2023
Я люблю, коли ялинка ’традиційна’. З різними іграшками, різних кольорів, стилів і років,, воно якось мило і по-домашньому виглядає.
Але ми й оселю так прикрашаємо, класично, деякі речі від бабусь ще
Бачу_майбутнє• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Нуто в них он трава зелена біля хати. От і навалюють купу оленів, сантів і ялинок, щоб хоч зрозуміти, що на календарі зима. А то весь час в шортах. Вони прикрасами сніг компенсують. Точніше його відсутність.
Муркошечка• 13 декабря 2023
Всегда старалась украсить дом. К сожалению, дом на половину разрушен. Вот фото из прошлой жизни .
Единорог_помог• 13 декабря 2023
Это типично по американски. Почему мы должны им подражать? У нас свои традиции в украшении ёлок. Более того, основная масса населения живёт в квартирах, а большинство из них в малогабаритном жилье. А эти ёлки это для больших частных домов.
Мрію про пончик• 13 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
У вас гарно і зі смаком, хоча теж трошки перебір з кількістю, на мій смак :)
Дуже шкода, що будинок зруйнований
Замороженная селедка• 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара

ну ви до цього не маєте жодного відношення.
як вашого чоловіка звуть, ханс, люк, хав´єр, маттео?
автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Може не правильно написала. Мені якісь фото схожі на яскраву листівку. Десь подобається, вибірково. Взагалі, я дуже люблю святкові традиції. Просто посидіти з креветкою в руці можна кожного дня.
Тему створила, щоб почути, це циганщина чи ми десь собі не дозволяємо бути яскравими та неординарними.
Розумію, що все це
1. Кошти, і великі.
2. Тяжка робота, все витягнути, прикрасити, потім прибрати.

3. Бажання свята.
всегдаДаДа• 13 декабря 2023
Глядя на такие ёлки у меня вопрос. Нифига себе эта елка стоит. В смысле деньгами. Я сегодня наряжала елку с нуля ,60 штук шариков вообще ничем на 1,5 метровой. Никогда не задумывалась шариков в Украине ящик ,когда пришлось купить новые то блин прозрела от количества, на фото вообще сложно представить.