Кумедна• 13 декабря 2023

Свято наближається. Прикраса своєї оселі

Підписана на одну американську групу, всі готуються до Різдва і показують фото. Які вони молодці, не соромляться бути яскравими та неординарними. Чому в нас стільки комплексів.
П.С. тема не про війну, ми і до цього такі були.
Форточка• 13 декабря 2023
У нас на таку хрін нема грошей і місця в хаті

So_so• 13 декабря 2023
Тест на психов. Я псих. У меня глаз дёргается от такого изобилия.
автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ось ще. Я прикрашала ялинку сьогодні, і все боялася перейти до циганщини
автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ответ дляФорточка
От я з чоловіком і сперечалися, кажу, що ми жодні просто
Байрактара• 13 декабря 2023
В такой квартире/доме чихнешь и пыль наверно отовсюду посыпется))
Капитанша• 13 декабря 2023
Циганщина і несмак.
автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
За місяць навряд
Замороженная селедка• 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
ви ялинку в травні прибираєте?
Зроблено у 80-х• 13 декабря 2023
Тобто, якщо мені таке не подобається, і хочеться за іграшками бачити ялинку, то я маю комплекси? Якісь дивні висновки у вас, автор

автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ответ дляКапитанша
Циганщина і несмак.
В них кожен другий так прикрашений. Чому несмак? А може свобода від стереотипу та думки сусідів?
Байрактара• 13 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
ви ялинку в травні прибираєте?
Собственно, причем здесь я?
Вакцениро Вона• 13 декабря 2023
В Америке индустрия декора для дома, причем не только на праздники, это миллиарды долларов. Американцы гребут столько всего, что нам представить невозможно. У нас нет такой традиции. Ну елка, окна, так по мелочи. В Америке все по другому. Иногда видишь украшение дома снаружи и можно представить, сколько в это вбабахали денег.
Зроблено у 80-х• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Хто заважає вам прикрасити ялинку так, як хочеться?
Стрибну в гречку• 13 декабря 2023
Не поняла про «чому в нас стільки комплексів». В чем эти комплексы выражаются, в отсутствии подобного декора, серьезно?
Зроблено у 80-х• 13 декабря 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Мабуть автор хоче так само прикрасити ялинку, а чоловік не дає)
Форточка• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Жодні?
Мадам Подлинник• 13 декабря 2023
У каждого свой вкус. Это не комплексы. Я не люблю разноцветные елки с разными игрушками. Я люблю лаконичные украшения и не люблю квартиру обвешивать декором. Это теперь комплексы у меня?)
Кукусикиииииии• 13 декабря 2023
О мамо рідненька, скільки мішури, аж глаз смикається у всі боки, так а куди його потім, а хто це все прибирати буде, ні ні ні. Та й сказати щоб так вже подобається, що готовий на все, теж ні. Краще з келихом та креветкою в руці лежати на ортопедичному троні, поправляти корону мітлою та чекати шабашу
Мюллерная• 13 декабря 2023
Тому що в нас це охрінітєльно дорого. Я по роду діяльності підписана на кондитера. Вона живе в Гостомелі, і її будинок єдиний на вулиці прикрашений гірляндами. Бо в неї є на це гроші.
А моя ялинка вдома разом з іграшками.

автор Кумедна • 13 декабря 2023
Ответ дляФорточка
Жодні?
Жадні, виправилася. Бо мені скільки прикрас ,щоб ще все світилося, просто анріал
Форточка• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
А може навпаки стереотип, що треба якнайбільше прикрас понавішати, щоб сусіди погано не подумали?
Наездница• 13 декабря 2023
Все повинне бути зі смаком. На ваших фото мені нічого не сподобалось. Плюс - навіщо людині скільки барахла, щоб зберігати рік, а дістати на 2-3 тижні лише.
Мадам Подлинник• 13 декабря 2023
Ответ дляФорточка
Та не, вы что. Комплексы только у нас. А там такого нет.
Замороженная селедка• 13 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Собственно, причем здесь я?
а хто про пилюку казав?
Стрибну в гречку• 13 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Вот по поводу убирать.
Я тоже подписана на одну американскую семью, у них дом в несколько этажей и она 7 (!) дней только украшала. Я как увидела эти коробки в первые дни, мне стало плохо, это нужен огромный контейнер только для новогодних коробок. Вот 7 дней она наряжала, еще дней 7 она будет это убирать… при всей моей любви к декору, я пас
Форточка• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Не жадні, а раціональні. Суть свята не в декорі
Помилуйте мадам• 13 декабря 2023
Просто ця вся мішура + електрика дуже дорога. Навіть не всі американці можуть це собі дозволити. На мій смак це все занадто і нездраво. Я люблю видержаний стиль.
Байрактара• 13 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
а хто про пилюку казав?
На фото пылесборники
НашлаПерепискуМужа• 13 декабря 2023
Це жахливий несмак
Квітка папороті• 13 декабря 2023
Я люблю прикрашати оселю, вигадувати різні декори щороку, такий собі карт-бланш для мінімаліста. Але як на фото, занадто, на мій смак.