Кумедна• 13 декабря 2023
Свято наближається. Прикраса своєї оселі
Підписана на одну американську групу, всі готуються до Різдва і показують фото. Які вони молодці, не соромляться бути яскравими та неординарними. Чому в нас стільки комплексів.
П.С. тема не про війну, ми і до цього такі були.
Оце так цабе• 13 декабря 2023
Якщо американцям так подобається нехай прикрашають для мене те що на фото автора жесть ні краси ні смаку не бачу там взагалі .
Смячиком• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Ось ще. Я прикрашала ялинку сьогодні, і все боялася перейти до циганщини
А шо там у Трампа? У Била Гейтса? У остальных миллионеров и миллиардеров в США? Будем делать ’как у людей’
Кумедна
• 13 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Подобається таке
Боже, які гарні. Але в мене не виходить так прикрасити, щоб не перейти межу і не вийшло шопопало
Квітка папороті• 13 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Тут спать ложишься и думаешь,хоть бы до утра дожить..... какие нафиг ёлки..... дроны и ракеты ,вот ночью снова баллистику прогнозируют, не до украшательств совсем
Не, мне кацапы не будут диктовать, украшать ли ёлку.
Фима Собак• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Кого боялися? Хто ту вашу ялинку буде бачити?
Масяня Я• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
В них кожен другий так прикрашений. Чому несмак? А може свобода від стереотипу та думки сусідів?
То есть половина так, а вторая половина по другому? И почему у нас долдн5о быть, как у них?
База_птеродактилей• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Мені здається, це робота дизайнерів
Брюнетка в Мармеладе• 13 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
Да, очень скучаю за той прошлой жизнью. Вчера тоже елку нарядили, живую, в чужой квартире, в чужой стране. Но все равно даже бокал шампанского налила и загадала желание.
У вас сейчас мне больше нравится, уютней. А раньше-,как витрина Юска. Пусть у вас снова появится свой дом и вы его украсите ещё лучше.
Муркошечка• 13 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
мне их жалко. каждый раз, когда вижу гору ёлок на мусорке, становится немного грустно.
Их специально выращивают для продажи. В том же ЕС все повернутые на экологии и природе, а живые елки продаются в огромном количестве у каждого супермаркета. Это как розы жалеть или тюльпаны, выращенные для продажи. А еще период разоружения пластика сотни лет, так что экологичность искусственных елок - это миф. Хотя, живая у меня только последние 2 года.
Муркошечка• 13 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Благодарю) от гномомании да, не удержалась)) сейчас не хочется их покупать
Брюнетка в Мармеладе• 13 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
Мы тоже в 14 году уехали из Луганска, сейчас в Киеве. В этом году первый раз не будем ставить елку(в прошлом были за рубежом) . Ребенок подрос, а у меня нет желания с ней возиться. Раньше всегда ставили живую.
Коко На Страже• 13 декабря 2023
Прикрашають будинки зовні і всередині, бо по ціні це доступно, не дорого. А після Різдва взагалі по знижкам все куплять і на наступний рік цього барахла у них більше. Також у Фейсбуці у них є групи, де вони багато чого роздають безкоштовно, в тому числі ялинки і декор.
Відморожена• 13 декабря 2023
А мені шкода автора вона закомплексована в жадна ( це. Трагедія , вічно дивитись де там трава зеленіша , лазити по чужих сайте і принижувати своє ) ( такі як автор ніколи нічого в бід життя не отримують бо в них стоїть блок . Моя ялинка набагато краща в сьилтніша ) і інтерʼєр кращий ) і на душі легко бо не дивлюсь за чужим , а люблю своє
Кумедна
• 13 декабря 2023
Ответ дляВідморожена
Ну здрастуйте. Поставили мені діагноз. А те, що інші кажуть що там несмак, це не комплекс? Типу, в них фу, бо я таке не люблю
БЦАшка• 13 декабря 2023
Ответ дляФорточка
У нас на таку хрін нема грошей і місця в хаті
вот сразу после прочтения хотела написать,а уже и так все есть
Кумедна
• 13 декабря 2023
Суцільний несмак? Або, все ж таки, признаємося, що ми не маємо таких житлових площ та коштів для прикрашання дому. Краще ж 3 кульки в ряд ,типу , мінімалізм
Ненька наша• 13 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Та там один з-поперед-одного будинки зовні прикрашають, щоб було краще, ніж в сусіда )))
Відкушу все що стирчить• 14 декабря 2023
Ответ дляКумедна
Это кукольный домик?