Слава Українi• 14 декабря 2023
Як очистити підошву світлу(світлий беж)?
Вітаю чудові українці! Купила ботинки бренду Wladnashop.com.ua, світлі, а тепер маю проблему - брудна підошва і ніяк не можу її очистити. І милом, і содою і Доместосом пробувала, не бере ту грязюку ні що... Порадьте дієвий способ, будь ласка
Мамкиня доця• 14 декабря 2023
Coccine попробуйте. Есть очиститель для подошвы. Есть еще паста для подошвы, но она белая
Слава Українi
• 14 декабря 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Кисневий відбілювач?
Дякую, ще не пробувала, спробую
Слава Українi
• 14 декабря 2023
Ответ дляМамкиня доця
Дякую, спробую
ЛюблюДевчонок• 14 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Дякую, ще не пробувала, спробую
Осветлить для волос, кашу эту намазать на подошву , через день смыть
ПолБатона• 14 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Але я чула що вона дуже шкідлива для людини...
Що?