Рита-8e7c• 14 декабря 2023

А що саме Ви робите для перемоги?

Хочу запитати, що кожна з нас робить для перемоги? Не чоловік, який служить (хоча бути дружиною військового зараз - це дуже важко, знаю), а саме Ви?
Почну з себе (не тому, що така біла і пухнаста, а тому, що створила цю тему. Знаю, що могла б робити більше):
1) Здаю кров.
2) Роблю донати незнайомим та купую потрібне знайомим і рідним.
3) Збираю пластикові пляшки, банки для консервів, свічки.
4) Регулярно збираю посилки у шпиталь.
5) Передаю дитячі малюнки воїнам.
На цьому все. Намагалася плести сітки, але через алергію не змогла. Хотіла навчитися надавати першу домедичну допомогу - зомліла, дуже боюся чужої крові, не змогла зробити укол.
А чим допомагаєте Ви?
Coffee is Love• 15 декабря 2023
Переважно доначу зараз, пораненим або на дрони.
Раніше як був ’свій’ перевірений волонтер, дружина війського, через неї передавали усілякі речі на потреби.
Але зараз і вона виїхала за кордон, нерви здали(