Ищу-брожу• 14 декабря 2023
Які парфуми вас вразили? щоб так, щоб з голови не виходили
Нічого не подобається, от зовсім. Було дуже багато всього і люкс і ніша. Все якось рівно, ніяк, або голова болить і тошнота, якщо сильні.
Останній раз 12 років тому вразили парфуми Hermes Kelly і Gucci парфюм2 і все.
Хочу собі зробити подарунок, може надихнувся вашими коментарями)
Два-три тижні і фсьо• 15 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
А мені від нього фізично погано((
У меня первое впечатление было такое после затеста, после второго зашло. Купила и пользуюсь с огромным удовольствием
Все і одразу• 15 декабря 2023
А по темі, із останніх вражень новий том форд кафе розе випуск цього року, прямо такий мімішний, хочеться як в плед загорнутися в нього, блек опіум екстрем, як я його раніше не зустріла не розумію, я фанат гурманіки і особливо запахів кави, і прямо моя нова любов лоеве соло, та що парфумована вода з грушею і персиком , а то ще є соло туалетна вода, зовсім інша запах, жалію що не можу в Україні знайти улюбленого Ямамато донт дістраб, це моє кохання на завжди, я майже ніколи не повторюючи флакони, але цей і онлі ван від дольче завжди зі мною
Два-три тижні і фсьо• 15 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Не мене питали ,але мені залізом і кровʼю
Єдиний парфюм ,який одразу визиває рвотний рефлекс….
Чому він зараз «модний «,не розумію
Ганимед железом и кровью? Вы что то попутали, так отзывались о баккаре
Не любовница• 15 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
У хлои все прекрасно. Классика, зелёная, розовая все огонь! Сейчас у меня лав стори - тоже отлично!
Хлоє то дійсно любов. Але номаде мені не зайшли.
Поліцейський патруль• 15 декабря 2023
Моє справжнє кохання вже 23 роки -Хот кутюр Живанши
Зараз в колекції -амуаж саншайн, дівчинка Кілліан, том форд табак ваніль і монталь шоколад. Останні 2 лише зимою
Ищу-брожу
• 15 декабря 2023
Ответ дляНе любовница
Що вам прям дуже-дуже подобається їз Chloe?
Думаю над цим
Не любовница• 15 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Думаю над цим
Я більше всього люблю класичну
Морская свинка• 15 декабря 2023
Колись дуже вразив Coco Chanel. У мене духи, такий красень, грає, переливається гранями своєї східної душі. Дуже гарно.
Зараз дуже подобаються Lemon in Zest by Killian і Chanel 1957. Для мене мабуть найгарніший лимон і найдорожчий по звучанню шипр .
По ціні також недешево, але якщо буде Кілліана перевипуск, візьму.
No problems• 15 декабря 2023
Тема вам ничего не даст, все что напишут вам может не понравиться. Кожні які купувала, мене вразили і здавалися найкращіми, а потім хотілось чогось іншого, бо набридає. Я купувала в основному ті які найбільш популярні, але не через популярність, а тому що сподобались, але цікавилась, купувала пробники, саме популярнимих, тому що здається, що якщо парфуми подобаються більшості, то сподобаються і мені скоріше за все. Більшість парфумів мені подобаються більш менш, але є виключення.
Ищу-брожу
• 15 декабря 2023
Ответ дляNo problems
Ну чому не дасть. Дасть. Дівчата багато варіантів для затесту порадили
No problems• 15 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Я про те, що якщо вам важко вибрати парфуми, то скоріше за все не сподобалося ті що радять.
Мороженная курица• 15 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Мене вразили ланком идол, але не по моїм грошам на жаль
Ботега венето самий крутой, не знаю аналога
Bottega класична має майже абсолютний клон
Ріані Руж
Малявка ще та• 15 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Моя колекція, всі люблю. Але вже додалося декілька нових.
Я всегда думала что черный мишка мужской...
Налитое яблочко• 15 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Це з останніх
Який Сіслей??? Це ж з нових. Розкажіть будь ласка
А я женатая• 15 декабря 2023
Дівчата давно шукаю і не можу знайти аромат. Він наче родом ще з 2000 або навіть 90. Свіжий, але пахне чи цукерками чи жвачкою, або чимось рожевим. По таким параметрам їх не знайти, може хтось згадає...
Ромашкинная• 15 декабря 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зараз і зима і ситуація, хочеться затишку, так от справжнім релаксом став Прада Аманде, ну просто підпал
тоже люблю. Живу в пустыне, только этот и заходит, от других воротит
Щебетуха• 15 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Вчера купила кафе роуз. Очень нравится
І я відчуваю таке саме: воротить майже від усіх моїх парфумів, які я купувала з таким захопленням і повнорозмірні ж аромати.
Тільки-но унюхаю гірку нотку, то вже аж викручує. По-троху роздаю колегам, залишила 9 більш-менш не тошнотворних для себе.
Через тиждень буду в дьютіку, може щось і зайде, але поки нічого з нового не вражає.
Рекламама• 15 декабря 2023
Ответ дляА я женатая
Це той рожевий москіно))
Забрызжу ядом• 15 декабря 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну скажите, нет же ничего похожего и близко. Они уникальны
Так. То правда ,мій ніс знайомий з тисячами, а Магніфік унікальний!
Слоник-тоник• 15 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нічого я не плутаю
Бакара бинти ,йод
А ганімед це зовсім ад
Бакара бинти ,йод
А ганімед це зовсім ад
Слоник-тоник• 15 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
Вчера купила кафе роуз. Очень нравится
Чим пахне?)
НашлаПерепискуМужа• 16 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Ой , які смаки у всіх різні, мені сади Ермесаса то жах, особливо Ніл, запах болото, в моему списку особистих жахів, він на другому місці, на першому шанель 5
Усі ми різні. Для мене Ніл - один з найулюбленіших. Завжди стоїть на поличці Купую найбільшу пляшку. Коли закінчується ( а закінчується він швидше від усіх), у мене починається паніка. Мені лише Hermesівські аромати ніколи не набридають. Інші другий раз не купую. Більшість навіть не до кінця використовую - віддаю подругам. Хоча спочатку у захваті від багатьох.