Ищу-брожу• 14 декабря 2023
Які парфуми вас вразили? щоб так, щоб з голови не виходили
Нічого не подобається, от зовсім. Було дуже багато всього і люкс і ніша. Все якось рівно, ніяк, або голова болить і тошнота, якщо сильні.
Останній раз 12 років тому вразили парфуми Hermes Kelly і Gucci парфюм2 і все.
Хочу собі зробити подарунок, може надихнувся вашими коментарями)
Пукимончиг• 14 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
А розкажіть про оцей біленький, що лежить?
Це Монблан?
Красива колекція)
Це Монблан?
Красива колекція)
Дякую. Так, Монблан. Такий вершково помадковий аромат, не солодкий приторний . У мене більш на прохолодну пору року він.
Пацан к успеху шел• 14 декабря 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
теж маю два флакона і обожнюю така круть
Ну скажите, нет же ничего похожего и близко. Они уникальны
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
От дякую, вершковий це добре, спробую!
Катастрофа• 14 декабря 2023
Было 8 пробников Kenzo World Intense, надышаться не могла - МОЁ, но к сожалению аромат был снят с производства. Купила 75 мл. тестер 2017 года и полный провал, этим невозможно пользоваться... Больше ничего не впечатляет, покупаю пробники и ищу тот самый...
Люблю джаз• 14 декабря 2023
Меня впечатлили Лютанс - Крещение огнём, манкий и необычный для меня.
И, неожиданно, ghost - deep night - притягательный, комфортный, вкусный.
Что ещё такое попробовать, дурманящее?)
булоТАЙминуло• 14 декабря 2023
Lacoste rose. Это из моих последних. Приятная свежесть. А такое что любовь навсегда - мадемуазель шанель и хлоя.
НашлаПерепискуМужа• 14 декабря 2023
Років 10 тому дуже вразили Hermes kelly caleche. Але ця вода не кожному зайде. Вся лінійка Hermesівських Садів є. Обожнюю їх. Користуюсь за настроєм. Але Келі келеш жоден не перевершив.
З останніх Yves Saint Laurent LIBRE. Та дуже швидко набрид.
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Что ещё такое попробовать, дурманящее?)
Яка назва, хочу тепер теж Крещение огнем🤣
Гост був у студенстві, крутий
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Та сама історія з Келлі! Думаю чи ще раз купити. Начебто вже не новий, не хочу з тим ароматом в минуле повертатися. Люблю кожен новий рік щось нове
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А що саме Chloe ? Любила їх теж колись класичну )
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Це з останніх
Гарні. Останній такий кофейно солодкуватий?
булоТАЙминуло• 14 декабря 2023
У хлои все прекрасно. Классика, зелёная, розовая все огонь! Сейчас у меня лав стори - тоже отлично!
Куда ж без меня• 14 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Какая конкретно Хлоя вам полюбилась?
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Заглядаюсь на лав сторі, скажіть він такий більш білоцвіточний чи порошковий? І головне не солодкий з ванілью?
Пукимончиг• 14 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Так, мені ще присутня трошки замша 🤔
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
Так, мені ще присутня трошки замша 🤔
Супер!
Латвийские_Номера• 14 декабря 2023
Ответ дляКумася
У ланкома была синяя коробка, а на ней, как чёрная вуаль. Какой там был аромат и стойкость
Платье?? Мои любимые
Аап тотгелейн, перепутала, блин
булоТАЙминуло• 14 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Наверное не смогу описать, но точно не конфетно- ванильный. цветочный, мускусный, древесный.
Рекламама• 14 декабря 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зараз і зима і ситуація, хочеться затишку, так от справжнім релаксом став Прада Аманде, ну просто підпал
Як відкривається?
булоТАЙминуло• 14 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Какая конкретно Хлоя вам полюбилась?
Выше ответила, в хлое прекрасно все
Рожайтретьего• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Рассказывайте что накупили. Совсем не понравилось ничего ?
Я купила Ганімед і сет з пʼяти кілліан - good girl gone bad, don’t be shy, black phantom, angels share i straight to heaven. Ганімед то взагалі не моє, але дуже стійкі. З кілліан поки перші два спробувала, мені подобаються, але не так, щоб вау.
Татьяна-bfd8• 14 декабря 2023
Ответ дляРожайтретьего
Чем вам пахнет ганимед?
Ответ дляИщу-брожу
От дякую, вершковий це добре, спробую!
Якщо любите вершкові аромати, може знайдете на Кремчику або ще десь відливань Salvador Dali - Dalimania, ніколи нічого схожого не зустрічала, зараз такого не роблять. вершки, смородина, персик, не приторний, зимовий такий аромат
Ищу-брожу
• 14 декабря 2023
Ответ дляPumenka
Спробую, дякую ❤️
Рожайтретьего• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Чем вам пахнет ганимед?
Я не можу пояснити. Дивуюсь, як дівчата таке роблять) але не стоматологи чи лікарнею, як дехто писав.
Слоник-тоник• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Чем вам пахнет ганимед?
Не мене питали ,але мені залізом і кровʼю
Єдиний парфюм ,який одразу визиває рвотний рефлекс….
Чому він зараз «модний «,не розумію
Инста_Богиня• 14 декабря 2023
Все, что хотела, купила. Побаловаться -в адвентах миниатюрки, из них можно красивую коллекцию уже создать.
В этом году попробовала Hermes Tutty Twilly и Hermes Tutty P´oivere (какое-то такое название, сейчас не вспомню) Но вот что-то смутило, решила разносить. В итоге два месяца ими пшикаюсь в магазине, балдею. Думаю, ну зачем уже и покупать)
Татьяна-bfd8• 14 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Чому він зараз «модний «,не розумію
Хах. Теперь и я хочу понюхать .
Слоник-тоник• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хах. Теперь и я хочу понюхать .
Тільки беріть обовʼязково оригінал щоб зрозуміти )