Коко Шанель• 14 декабря 2023

Потрібні колективні поради

Є мужчина, симпатичний. знайомі більше пів року . Кілька раз пересікалися по роботі. Так в основному по телефону робочі моменти. Компліменти, флірт в серйоз несприймала пофліртувала та й все .
Почалися частіші дзвінки і залицяня. Сподобалось. Зустрілися пару раз кави попили.
Коли в слідуючий раз зустрілись то були і поцілунки .
Далі чувак пропав фізично, але пише..що дуже хоче зустрічі, але дій ніяких.
Ну вже я вчора зібралася з духом і написала чекаю з кавою завтра .
Відповідь : ок і сердечко з рук.
Сьогодні тривоги цілий день (він військовий).
За цілий день 0 повідомлень .
Як на вашу думку повинна бути моя поведінка?
Муркамурковна• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Тобто проявиться, промовчати і все?
Не, ...спілкуйтесь як з другом, розказуйте про такі речі як з другом без тені кокетства) грайте з ним його ж козирями

автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Його козирі це прочитати і не відписати, а потім знову з´явитись як нічого не було
Латвийские_Номера• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Схоже на те , але блін щось підштовхувати не дуже є бажання
У вас не дуже є бажання, а можливо в іншої дівчини саме в цей час є бажання йому написати, подзвонити. Такий час що хорошого чоловіка хапають і не відпускають) Моя подруга після третього побачення у неї вдома сказала своєму майбутньому чоловіку що він тепер буде в неї жити, і він на наступний день перевіз свої речі, і через місяць одружились, вже двоє діток мають) А поки б вона чекала від нього якихось дій, то не один би рік пройшов, або хтось би захапав, бо чоловік дуже хороший.
Меряю линейкой• 14 декабря 2023
Зависит от того, как он объявится. Если с извинениями, то сказать, что на будущее если что-то не получается, хорошо бы об этом сказать, хрустального шара в кармане у вас нет.
Если на морозе, как будто так и надо, я бы подколола, но выводы бы сделала и больше серьезных планов на него не строила.
КонФФетОшка• 14 декабря 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Минутка поезии
Латвийские_Номера• 15 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Минутка поезии
Живчик-счастливчик• 15 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Як з´явитися або ж напише ігнорити чи зробити вигляд що нічого не відбулося чи образитись
Мені здається, що треба робити так, як вам комфортно. як відчуваєте, що вам буде легше сказати - скажіть, промовчати - промовчіть. Головне, щоб ви почувалися добре