Добрий вечір, підкажіть хто знає яка зараз приблизна ціна дитячого абонемента в спортлайф з басейном? В застосунку немає ціни, на сайті теж немає
ДолькиКабана• 15 декабря 2023
Сейчас не знаю. До войны там же цена зависела от того, какой абонемент был у родителя.
Сапай вазони• 15 декабря 2023
Телефонуйте у клуб , бо ціна залежить від рівня батьківської карти, часу відвідувань, віку дитини, чи буде прив´язка до конкретного клубу чи ні та інше