Мэри Попкинс• 16 декабря 2023

Гарна сукня?

Дуболом• 16 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ахпхахах я не п‘ю
Інші вживають
ПесиКот• 16 декабря 2023
Нет
Ищите еще
Мамзелькіна• 16 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Блін(( думала знайшла недорогу нормальну сукню, а ви всі кажете жахлива (
раз тут закочують очі і кажуть ’жахлива’ - значить можна брати)))) якщо у Вас такий типаж і така фігура - можете брати
Мамзелькіна• 16 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
А де ви мене побачили?))
Автор, оце - рівень коментаторів і ’радників’, робіть висновки
Мамзелькіна• 16 декабря 2023
Ответ дляYuliya82
Таку бачила в житті. Гарна. Ну але якщо у Вас така ж фігура
клієнтів обслуговувати - супер))))))))))
Мамзелькіна• 16 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я?? 3 роки тому я і не знала про цей форум))
І сукні резервд це новинки цього року
автор, Ви би зразу написали ’резервед’, то відразу б мироточили і хвалили))) а якби ще був лах з розпродаж, на котрий ніхто навіть не подивився в реалі, але із етикеткою зари, то взагалі був би шик і блєск
ПультОт_БМВ• 16 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
це на яке свято?
На поминки
автор Мэри Попкинс • 16 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
🤣🤣🤣
Yuliya82• 16 декабря 2023
Ответ дляМамзелькіна
На Новий рік цілком норм. Якщо зашить трохи це декольте. А тканина цілком пристойна, і вартість не критична, якщо замовити з офіційного сайту