бибизяна• 16 декабря 2023
В чому у вас лежать інструменти для манікюру?
Не можу організувати зручне зберігання інструментів. В мене нема манікюрного набору, все купувалось окремо. Була така собі стара косметичка, але порвалась і хочу на щось замінити
Порадьте, як ви зберігаєте? Чи є щось зручне у вашому побуті для цих цілей
Щира українка• 16 декабря 2023
Купила красивый маникюрный набор, лишнее выбросила, нормальные инструменты сложила
Пенек Возмездия• 16 декабря 2023
В коробке от телефона🤣, куча ножниц, куча пилок, бафы, и то все не помещается
Блиск думки• 16 декабря 2023
В манікюрному наборі. Давно купувала дешевий ейвоновський, там вже все інше.
Трахтибидох• 16 декабря 2023
Муж отдал чемодан строительный, из под какой то фигни, очень удобно.
сама себе прекрасная• 16 декабря 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
В коробці в лаками))
И у меня так