Живчик-счастливчик• 16 декабря 2023

Айфон 12 про макс, как вам? Стоит ли покупать в 2024?

МамОмужа• 16 декабря 2023
У меня такой с момента выпуска. Батарея уже не тянет, а так всё отлично!!!! Батарею можно поменять. Очень люблю его!! И довольна!! Менять в ближайшее время не планирую
Папобус• 16 декабря 2023
Я его собралась менять, думаю он уже устаревает, смотрите 13 и выше
Рожайтретьего• 16 декабря 2023
Хіба що бу взяти, щоб ціна була адекватна
Девальвация• 16 декабря 2023
Все что от 11 еще актуально. Берите. Камера хорошая и айфоны все летают
Вилосипедниця• 16 декабря 2023
нет, смотрите уже на 13
КрестьянинДиор• 16 декабря 2023
Я конечно не знаю как 13 и 14, но у меня 11 про Макс и тьфу тьфу тьфу все нормально.
Вилосипедниця• 16 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
и 7-8 будет тьфу тьфу... вы же свой не сегодня купили...
В кого тако було• 16 декабря 2023
Ответ дляРожайтретьего
На б.в. зараз немає адекватних цін. Просять 70% вартості нового. За трирічні моделі
Рожайтретьего• 16 декабря 2023
Ответ дляВ кого тако було
А новий зараз скільки коштує?
В кого тако було• 16 декабря 2023
Ответ дляРожайтретьего
А новий зараз скільки коштує?
Нових не продають вже. Від ціни на час випуску телефона
Девальвация• 16 декабря 2023
Ответ дляВ кого тако було
Потому что айфоны не те телефоны которые упадут в цене на процентов 70-80 и слава богу) Если б/у в идеальном состоянии , не утопленник , без ремонтов и т.д, с какой радости мне его продавать за бесценок? Купила за 30, продала за 17
Педиатор_я• 16 декабря 2023
Ответ дляМамОмужа
Мы меняли оригинальная батарея кстати хороших денег стоит
Педиатор_я• 16 декабря 2023
Сейчас бы конечно не покупала
В кого тако було• 17 декабря 2023
Ответ дляДевальвация
За 3 роки телефон застаріває.
+ треба заміна батареї. Це і час, і гроші.
Ну і при зміні батареї втрачається герметичність. Це перше.
А друге- можуть в процесі зміни виникнути побічні реакції. Типу «перестає працювати Face ID». Як це було особисто у мене. Я потім витратила місяць часу і додаткову суму, щоб це відремонтувати.
Так це був мій телефон, який купувався новим. Що вже казати за б.в
Девальвация• 17 декабря 2023
Ответ дляВ кого тако було
За 3 роки телефон застаріває.
У меня фейс работал и продала через 3 года блогеру местному
В кого тако було• 17 декабря 2023
Ответ дляДевальвация
Ще раз.
На старих телефонах треба змінювати батарею. І це мінімум - втрата герметичності телефона.
+ інші неочікувані «побічні ефекти», які можуть виникнути, а можуть ні. Але все буває
Протуберанец• 17 декабря 2023
Не жмитесь, покупайте прокладку за 200 грн новую для герметичности.