Додаю напруги• 18 июля 2024

Холодильник Арістон - блимають всі індикатори! Хелп!

Хот поінт... я Сьогодні вночі не було довго світла- прокинулись від того, що холодильник пищить і блимають жовтим всі індикатори...Відкрили- закрили— то пищати перестав, але кнопки блимають весь час..
Що робити ? боюся щоб хоч не вийшов з ладу зовсім, бо зараз купити холодильник- дуже дорого(((
Це серйозно, може була в кого така проблема...?
40каградусная• 18 июля 2024
Чому за цілий день не спитали в магазині де продають чи ремонтують холодильники ? Вони краще знають
Мочалкин блюз• 18 июля 2024
Попросіть зєлєнь не продавати електрику
Петриківна• 18 июля 2024
Я вже купила(((
автор Додаю напруги • 18 июля 2024
Ответ для40каградусная
Уявіть собі, що в населеному пункті де я проживаю, немає «магазина, де їх продають чи ремонтують»
Пугачиха• 18 июля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну так є ж гугл та сервісні центри Арістону. Ну ось перший
Зателефонуйте до нашої гарячої лінії
Підтримка гарячої лінії доступна з понеділка по п´ятницю з 9-00 до 18-00

+380444962515
Пугачиха• 18 июля 2024
Ответ дляДодаю напруги
А, забула. Відкрийте сервісну книжку чи інструкцію. там завжди є перелік сервісних центрів з телкфонами
Alfa Coffee• 18 июля 2024
В мене холодильник Бош, теж почав пищати, але тільки морозилка. Зазвичай, там запрограмована температура -18, але коли немає довго світла, вона потроху підвищується і коли нарешті включили світло, то холодильник пищить , дає знати, так би мовити, що температура не -18, а підвищилась. Вважаю, що в цьому справа.
Люблю джаз• 18 июля 2024
Ответ дляAlfa Coffee
Підкажіть будьласка а можливо це якось вимкнути на ньому? У мене теж Бош та цей писк вже дістав
Я такая - жду трамвая• 18 июля 2024
Розморозився через відсутність світла. Не може підтримати потрібну температуру для охолодження. Тим більше жарко(
Голова колгоспу• 18 июля 2024
Ответ дляДодаю напруги
На холодильнику повинна Бути кнопка, яка вимикає пищання.
Холодильник пищить, бо температура піднялась вище норми
БезПаспортаНеПродаю• 18 июля 2024
Выключить и включить снова. Это он вам сигнализирует, что было критическое повышение температуры в основной и морозильной камерах. Способы избавиться от светомузыки очень доступно описаны в инструкции.
Айпишница• 18 июля 2024
Жаліється, що температура всередині підвищилась. При включенні світла має через деякий час заспокоїтись.
В мене Бош так само робить
автор Додаю напруги • 18 июля 2024
Ответ дляАйпишница
В мене Бош так само робить
в тому ж і справа, що світла більше немає ніж є, і він не встигає охолоджуватися
МояХатаЗкраю• 18 июля 2024
Ответ дляAlfa Coffee
У нас теж Бош, навпаки морозилка все ок, а холодильник інколи пищить, в інструкції написано що висока температура всередині, але чомусь не завжди вмикається після увімкнення світла, навіть тоді коли пищить
автор Додаю напруги • 18 июля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
я це і сама розумію.... хотілося б знати чи після налагодження ситуації зі світлом, буде нормально працювати чи це серйозніша несправність ?
МояХатаЗкраю• 18 июля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Кнопку всередині натисніть, та що блимає
Alfa Coffee• 20 июля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
У нас табло сенсорне на дверях. Чоловік щось там натискає.