Пешеходик• 17 декабря 2023
Декрістол 1000 МО
Дівчатка, моїй доньці 1,10 міс.
В кого такі ж самі дітки, скільки крапельок цього препарату двєте на день? Дякую. Гарного дня.🌷💞
Великий сатирик• 17 декабря 2023
Там здається в 1 краплі 500? От не більше 1 краплі.
Якщо профілактично.
Пешеходик
• 17 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
А лікар скільки призначив?
В тому то й справа, мы виїхали з України з початком повномасштабної війни, тоді донечка була новонароджена, і тоді лікар сказав по 1 краплі кожен день, зараз з´явилося питання, чи не треба більше давати..
Пешеходик
• 17 декабря 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Якщо профілактично.
Дякую 🙏💖
Кудряшка Сью• 17 декабря 2023
1000 мо це забагато для дитини такого віку. 500 зазвичай призначають.
Пешеходик
• 17 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Дуже цікаво, чому нам педіатр так призначив..
Кудряшка Сью• 17 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
Може у вас є особливі покази. Якщо педіатр так призначив, то так і давайте, але не більше.
Пешеходик
• 17 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Не було ніяких показань, в тому то й справа, але щиро вам вдячна за відповідь.🌷💞
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 декабря 2023
от 6 до 12 месяцев прфилактическая норма 1000 мо, от 1 до 3 лет - 1500, от 3 до 18 - 1000
Апофиозная• 17 декабря 2023
Моему малышу 7 месяцев, мы по 2 капли пьём все время, так педиатр назначил. Я думаю не меньше 2х капель точно, а там может и 3 нужно