Ловлю капці• 17 декабря 2023

Пропадають кімнатні рослини, що робити?

Дівчата, таке питання. Завжди якось росли-цвіли в мене домашні рослини самі по собі, я й поливати їх забувала і ніяких правил пересадки не дотримувалась. Все жартувала, що вони в мене "всупереч" живуть. І гарні ж були. Але карма догнала. Пропадає усе. Пальма і дифенбахія випускають листки і тут же сохнуть, фікус просто сиплеться, орхідея, що цвіла нон-стоп, вже пів року просто стоїть патиком. Навіть кактуси, блін, кактуси, вступили в цю коаліцію і пожовтіли. Була навіть думка, викинути все на фіг, бо вид у цього домашнього ботсаду відверто сумний. Але ж шкода.Вирішила реанімувати, а чим? Кожній рослині щось своє треба? Чи можна купити якусь універсальну пляшечку і вони знов стануть гарними? А, згадала, ще мошки довкола всього цього почали літати. Коротше, флорист з мене поганий, але рослин шкода. Підкажіть щось розумне.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
І нік мені в тему)) Але не кидайте капцями, дайте пораду)
Малая Налегке• 17 декабря 2023
Заболели , купите лекарство в цветочном магазине и побрызгайте, залейте землю.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляМалая Налегке
Дякую. Як так, що усі разом..Це ж взагалі різні види..Що ж на них напало таке..
Всех в сад• 17 декабря 2023
В мене так само. Вже чого тільки не робила, нічого не допомогло.
Заместитель Анонима• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Как вариант -трипсы
птицаворона• 17 декабря 2023
Схоже, що мало світла і багато вологи. Залив - це справа не одного дня. Можливо, останнім часом почали активніше поливати?
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Как вариант -трипсы
пішла гуглити
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляптицаворона
та вони всі в різних місцях стоять.Фікус і кактуси на вікні,наприклад.
Наче не заливаю. От тільки згадала, що влітку цих двох засохших, з фото, я пересадила. Може в тій землі якась ’хвороба’ була..
Але ж інші теж підтримали компанію(
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
викинули?(
Файна дівка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Але ж інші теж підтримали компанію(
Залили. Тож видно плісняву на землі. І мошка, тому підтвердження.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Дякую. А можна ще реанімувати чи вже прощатись?
Заместитель Анонима• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
пішла гуглити
Обработать. И посмотреть на полив, земля залитая
Файна дівка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Там вже гниле коріння і, якщо чесно, ті рослини в жахливому стані давно. Я б вже замінила на нові.
Всех в сад• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
викинули?(
Поки що ні, сподіваюсь на диво, нове листя росте, то ще є надія. Може хтось щось порадить дієве.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чи можете порадити щось конкретне для обробки? Завтра поїду в Епіцентр, то щоб хоч розуміти, що шукати.
НеГолосую• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Автор, (пардон!) лень имеет цену, всегда поздно или рано.. Ваша шара (в переводе ’бесплатность’) закончилась. Ищите инфо обо уходе за каждым из растений.. Все требует любви, заботы и внимания.. А Вы чихать хотели и думали что расти на пофигизме будет всегда? Ресурсы закончились у растения...
Заместитель Анонима• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Фитоверм, актелик(но этот термоядернее)
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
так, ви праві. вони ще з вересня такі страшненькі,а явсе вірю, що оживуть.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляНеГолосую
Так, згодна з вами. Я дійсно думала, що вони просто ростимуть завждисам і по собі((От тепер думаю, чи розбиратись.По правді, нових не заводитиму, але і ці зараз шкода отак на смітник винести, живі ж..
Файна дівка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Не травіться дарма. Проблема не у шкідниках. Не буде переливу - не буде мошки. І вона рослинам не ворог. Тріпсів на ваших рослинах нема.
Підберіть рослини з однаковими умовами і доглядом.
Мовчу, але хочу• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Немає універсального засобу. Обробив і вони вилікувались.
Для кожної рослини пересадка і догляд відповідно виду. Якщо є шкідники, то знайдіть і розберіться які.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
я думала,що єдині ’мої’ рослини,то кактуси.Але й ті не витримали. Мабуть не буду взагалі ніяких більше купувати. Тільки б з цими розібратись.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дякую за відповідь.
Черговий по кухні• 17 декабря 2023
Драцену , друге фото, літом висадити у відкритий грунт. До осені не впізнаєте

Дифенбафвя безпроблемна, обрізати зайве, висадити, дасть нове. Тут трошки підживлювати
Черговий по кухні• 17 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Ага
Черговий по кухні• 17 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Оживуть. Ці кімн рослиги живучі.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляЧерговий по кухні

Дякую за віповідь.На літо висадити, а потім назад в горщик?соррі за питання, я повний чайник в цьому.
Без образів• 17 декабря 2023
Пересадіть в нормальний грунт, не з магазину. Вірніше я брала магазинний, але додавала цеоліт і інші рощпушувачі. Вище правильно написали- за будь якою рослиною потрібний догляд і розуміння, як правильно робити. Рослини це як діти чи домашні тварини. Наобум не вийде. Купа відео в тому ж інстаграмі, це зараз популярна тема.
Бесконечность-не предел• 17 декабря 2023
Моя подруга заядлый цветовод, цветы у неё всегда росли шикарно и почти без проблем. Но после подрыва Каховской ГЭС, заметила, что цветы начали порится бесповоротно. Ничем спасти их не удаётся. Думает, что причина в этом, хотя и поливает отстоянной водой.
автор Ловлю капці • 17 декабря 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
та ми наче в іншій частині України і теж відстоюю воду.Але,хто-зна..