Спішу - перекидаюсь• 18 декабря 2023
Сын описался по дороге со школы
Сыну 11 лет, почти 12. Вышел сегодня со школы, а перед выходом не сходил в туалет, на вопрос почему, ответил, что думал, что дотерпит. До дома не дотерпел, уписался на улице. Пришел домой весь мокрый. Злая на него, ну как так в 6 классе не думать о последствиях, наругала его. Вот что теперь делать? К врачу надо или я рано паникую или вообще не стоит переживать?
Розбещена цяточка• 18 декабря 2023
Він мабудь же захолов там, хай у ванній посиде теплій. Бідна хлопчина.
маминаБубочка• 18 декабря 2023
Ответ дляКундалина
К врачу надо! Маме этого ребенка!
Така історія може трапитись в будь якому віці, дивна мама.
БолеИменее• 18 декабря 2023
11 лет, как бы взрослый парень, мог бы и добежать под кустик, а не в штаны.
Спішу - перекидаюсь
• 18 декабря 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Так, він посидів, погрівся
Розбещена цяточка• 18 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так, він посидів, погрівся
От чесно, ви не праві. Треба обняти, заспокоїти і сказати, що він не один такий, з багатьма людьми таке трапляється. Щоб не почував себе ущербним.
Спішу - перекидаюсь
• 18 декабря 2023
Ответ дляКапризуля
Зачем ругали?
Да просто обидно было, что 11 лет и такое
Спішу - перекидаюсь
• 18 декабря 2023
Ответ дляБолеИменее
Говорила ему об этом, он сказал, что не думал, что такое произойдет
Розбещена цяточка• 18 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну так у мене в 40 таке було. В мене проблеми були після операції, і я ж знала, що мочовий ще слабий, треба сходити, ні поперла. Та добре, що тоді ходила з леді тена великі. То майже все туди всмокталось. От так буває, не можеш зупинити і все.
Носки на подтяжках• 18 декабря 2023
Странная мама)
Я с работы ехала и простояла в пробке, неслась потом домой и трясущимися руками не могла дверь открыть, так у двери и уссалась😂 лет 40 мне было)
Белая котичка• 18 декабря 2023
Вы недомать, за такое ругать.
Дождетесь свою старость и будете не только подцыкаться.
Белая котичка• 18 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Странная мама)
А я, лет 20 назад, знаю, как скорая увезла студентку с лопнувшим мочевиком
Спішу - перекидаюсь
• 18 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
З ким не буває, я за таке не сварю
Я теж розумію, що не потрібно було сварити, але стало соромно за нього
Пенек Возмездия• 18 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ага, ще скажіть, що люди скажуть 😏
Носки на подтяжках• 18 декабря 2023
Ответ дляБелая котичка
Значит проблема уже была. От того, что терпишь мочевой не лопнет, скорее обоссышься.
Може ще третю?• 18 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Странная мама)
Це страшне.
В 2013 був страшний снігопад вкінці березня в києві. Все стояло. Ми їхали додому 4 год звичний 1 годинний маршрут. Сніг валив і моментально скрізь сугроби були. Поки чоловік в заторі пхався я вискочила попроситись в аптеку. Я ледь не плакала просила щоб мене впустили, категорично відмовили. Так я вийгла і під аптекою нассяла, вже навіть не дивилась на затор тут же. Мені було вже край. Навіть присідати не прийшлось, стоячи. Бо твм сугроб вже був в коліно
Мочалкин блюз• 18 декабря 2023
Ну в принципі для 11 років дивно (та ще й хлопець,а не дівчинка) - міг вже здогадатись, що можна при такій крайності і за будь-яке дерево стати. В мене одного разу було на пробіжці, що захотіла дуже різко по-великому в туалет, ну дуже скрутило живіт (я переважно до останнього терплю, але тоді зрозуміла, що до дому ще хвилин 10 бігти і я не витерплю, а йти вибачте ’обісраною’ ще те задоволення). Благо, тоді бігала не дуже людними вулицями (діло взагалі було за містом), то пощастило, що біля дороги були кущі та високі дерева. Ну то довелось там сховатись і зробити своє діло. Поговоріть з сином - що він має на майбутнє якось виходити з ситуації.
Мочалкин блюз• 18 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Це страшне.
О, таке саме було і в Львові того року) снігопади весною. Я тоді була в подруги, а вона мене ще чаєм і компотом напоїла (а мені добиратись навіть не те, що в 2й кінець міста, а взагалі за місто). То пощастило, що в центрі сходила в туалет в кафешці, бо теж би не дотерпіла.
Лепетун• 18 декабря 2023
Я лет в 30 практически обписалась. Ездила по делам, торопилась домой, планировала зайти в метро в туалет. А он был закрыт. Надеялась дотерпеть до дома. Но за станцию так прижало, что я практически плакала. На выходе из метро еле нашла, куда сходить, но белье и джинсы уже были мокрыми, хорошо хоть куртка длинная. Была готова уже в штаны, потому что терпеть уже совсем не могла.
Это ужасное чувство, отвратительное, когда настолько хочется в туалет, что готов идти мокрым, лишь бы от него избавиться.
Извинитесь перед сыном за реакцию. Такое случается
КараПузовна• 18 декабря 2023
Сьогодні в кінці робочого дня не сходила в туалет. Поки дочовгала по слизькій дорозі до дому і відкрила калітку, то штани вже були мокрі. По ногам не потекло, але теж ситуація не дуже. Мені вже за сорок🤷
задумчивая мордочка• 18 декабря 2023
І в мого так було. Для чого сварити? Заспокоїти, теплу ванну, чаю, смаколиків...
Спокійно поговорити, одного разу достатньо пояснити, щоб не терпів, а йшов у туалет перед виходом зі школи. В подальшому не потрібно згадувати цей випадок. А крики й приниження спровокують лише комплекси.
Кишмишная Мая• 18 декабря 2023
Ну 1. Надо бьіло все же в туалет перед вьіходом зайти.
2. От холода могут дети писаться.
Если явление непостоянное, а однократное - не думаю, что стоит к врачу бежать. А там Вам как маме виднее
2. От холода могут дети писаться.
Рубаю олівлє• 18 декабря 2023
По дороге ИЗ школы.
Со школы- это с крыши здания школы.
Ходите вместе. Заодно проконтролируете, чтоб сына пописял перед выходом.
Со школы- это с крыши здания школы.
Мальчун-задирун• 18 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вибачте, що значить ’обидно’? Вам???!!!
Ви уявляєте, що син відчув?
Всяке буває. Треба обійняти, сказати, шо таке може трапитись із кожним.
Зробити йому щось приємне, шо син любить, щоб позитивне переважило негатив.
І поспостерігати за його здоров´ям, адже так може розпочинатися цистіт. Або це може бути нервове.
Тобто, не про себе думати, а про дитину.
Ви уявляєте, що син відчув?