Аноним_624• 19 февраля 2014

Дівчата з Луцька, ваші дітки підуть завтра до школи?

Тільки що повернулась з північного ринку, всю аж прясе. Продавці налякані закривались, сказали що всіх хто не закриється будуть громити павільйони. Ринок вже закритий. Чоловік подзвонив сказав , що з центра міста чути постріли. Страшно стає.
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2014

Бутербродница• 19 февраля 2014
Та ви зайдіть на Волинські новини, гляньте, що в центрі робиться . Дитину з садочка точно заберу раніше, а завтра побачимо...
КонхфЭдкаТузик• 19 февраля 2014
добились чего хотели, сидите дома теперь
oksana_mm• 19 февраля 2014
це страшно. Почалася вакханалія
автор Аноним_624 • 19 февраля 2014
Ответ дляБутербродница
Не можу на таке дивитись . Мама подивилися. Тепер тиск збиває
Талюся• 19 февраля 2014
можна ссилку в інтернеті

я тільщт що з вулиці
Львів
дуже тяжке повітря
в нас зі школи дітей повели в театр на Горького біля МВС
я в шоці
ну де директор дивиться
Бутербродница• 19 февраля 2014
http://www.volynnews.com/news/extreme/z-dakhu-voly...
Пончик Солнечный• 19 февраля 2014
Зато у нас тишь и благодать,Донецк
ameli25• 19 февраля 2014
ЛЬвів - потрощили усе що бачили і що було на шляху... питання: для чого палити будівлі??
це ж хтось за тим всім стоїть!!!

Аноним_626• 19 февраля 2014
У нас тоже всё спокойно,Николаев
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
це ж хтось за тим всім стоїть!!!
а то! Правий сектор- це вже не народ. А спланована акція
Талюся• 19 февраля 2014
Ответ дляoksana_mm
до них сьогодні приєдналися практично усі студенти

це народний протест
Талюся• 19 февраля 2014
Ответ дляПончик Солнечный
Зато у нас тишь и благодать,Донецк
в нас теж було день тому спокійно
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляТалюся

це народний протест
захоплювати держструктури, палити документи - це не конструктивно. А проводити ’мирні’ демонстрації зі зброєю - це злочин. В тій же Європі ( згадаємо студентські погроми у Великобританії), швидко поліція припинила вакханалію. І там до правоохоронців не було притензій, а до уряду. І це Європа, до якої ми прагнемо. А в нас що робиться?
ameli25• 19 февраля 2014
Ответ дляoksana_mm
так за ним ж треба хтось стоїть!! це ж треба з ізоляторів зеків повипускати... та 2-3 дні вони пересидять, а потім почнуть дітей і жінок гвалтувати або вбивати...
це реально тупі люди...
Талюся• 19 февраля 2014
Ответ дляoksana_mm
студенти дуже сильно обурені
я згідна, документи палити це не вихід

але й виходу немає жодного
Талюся• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
це реально тупі люди...
+100
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
це реально тупі люди...
не те слово, це жах. Сьогодні говорять про звірства правоохоронців. Та міліція на ці безчинства ще мляво реагує. Захоплюють відділки міліції, військові частини. Працівники цих структур у подібних випадках можуть відкривати смертельний вогонь, бо у цих структурах зберігається зброя. Але вони ж його не відкривають. Це ж тільки уявити, що буде , якщо зброя потрапить до рук фанатиків.
ameli25• 19 февраля 2014
я нині діте йвідправила у школу і садок, і реально зараз на роботі і боюся, як моя дитина прийде з школи додому... а садок... мало що... понадивляються блокбастерів, зброю викрали.. хто знає для чого...
фіг його знає, а вдруг садок чи школу забіжить із зброєю і почне вимагати щось...
це ж длюди не мудрі, без слідів розуму... якщо таке творять...
як я можу бути впевнена за всоїх дітей... як навіть по радіо кажуть: вдома сидіти небезпечно....
а якщо немає з ким тих дітей залишити???
то що???

oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляТалюся
студенти дуже сильно обурені
я згідна, документи палити це не вихід

але й виходу немає жодного
мені здається, що прості українці вже обурені всим- і владою, і ворожо налаштованими мітингувальники. Скоро вибори, от хай народ і скаже свою думку, а не продається за гречку.
ameli25• 19 февраля 2014
це ж можуть бути із СІЗО затримані.... якщо вони уже випущені кимсь, то хто знає куди вони підуть і що будуть робити...
ми ж не знаємо злочинці це, чи педофіои, чи хто... як вберегти дітей??
куди ЛЬвів-культурна столиця котиться.....?????????
Про нас скоро будуть писати як про зеків із Донбасу (там же в основному усі тюрми... ) .... мені дуже стидно за наших хлопців...
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
то що???
я теж у цій ситуації найбільше переживаю за спокій і безпечність рідних. І не тому, що я така несвідома українка, а тому, що не вірю , що ця революція шось дасть. Кого вона приведе до влади? Немає достойного. Зараз яка влада, така й опозиція. тОМУ Я ПРОШУ БОГА, ЩОБ ЦЕН КРОВОПРОЛИТТЯ ШВИДШЕ ЗАКІНЧИЛОСЯ.
ameli25• 19 февраля 2014
А опозиція - це взагал окрема тема... чому ж то цілий Тягнибик і Яценюк - не впереді усіх баталій?? чого ці придурки людей попідбивали, а самі у кущі??
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
Добре чужими руками жар загрібати...
ameli25• 19 февраля 2014
Ответ дляoksana_mm
підтримую... я теж не стараюся у політику не бавитися... але старшно і боляче на це дивитися, і переживаю за усіх дітей... не тільки за своїх... не всі ж батьки мають можливіть сидіти і пильнувати діток дома... є такі що працють... а це ж дитина... воно побаче толпу - і піде за нею....
а чоловіки і чиїсь сини....
та то без слів....

і тільки Тягнибику і Яценюку усі пофіг....
Аноним_610• 19 февраля 2014
Запорожье тишина, все спокойно люди работают. На местном майдане топчется пару чел.
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляАноним_610
в Житомирі теж, слава Богу. Але все одно страшно. На гшоловній плащі невеликий натовп, але боюсь, бо мій син тією дорогою до школи ходить.
ameli25• 19 февраля 2014
Ответ дляАноним_610
ну у вас якось обійдеться...
oksana_mm• 19 февраля 2014
Ответ дляameli25
а чоловіки і чиїсь сини....
та то без слів....

я щойно ось подумала, що ми ще непогано теріторіально знаходимось . яКБИ БУЛИ ДАЛЕКО ВІД єВРОПИ( ЯК гРУЗІЯ), рОСІЯ ВЖЕ БУЛА Б ТУТ, ЯК ТУТ, А ЯКБИ ДАЛЕКО ВІД рОСІЇ, ТО США( як у Іраку) вже б тут керувало. А так сильні країни бояться втручатися. Мені здається, що громадянська війна набагато страшніша від визвольної, від окупації. Тоді хоч народ єдиний. А так кожен політик хоче ввірвати собі влади аби свої мільярди примножити, а страждає народ.