Нагайна• 19 декабря 2023
посоветуйте мужской парфюм..
на новый год хоть отливант подарить мужчине... посоветуйте мужской парфюм, не резкий. что любят ваши мужчины,?
Ангел-предохранитель• 19 декабря 2023
Зачем дарить отливат, купите Кевин Кляйн Оне, он не дорогой, но очень достойный.
заварний look• 19 декабря 2023
Мій ось цими найчастіше користується,але плюсую з приводу коментарю що вище. Я б обрала щось бюджетніше,але не відливант.
Ви хоч скажіть на яку суму,може порадять дівчата щось хороше
Пушкининиана• 19 декабря 2023
Улюблені
Versace Man Eau Fraiche
Купила діор ноум спорт не сподобався, як і саваж. Брала пробніки на нотіно 5 шт бокс
Versace Man Eau Fraiche
Нагайна
• 19 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
так он нестойкий
Ангел-предохранитель• 19 декабря 2023
Ответ дляНагайна
так он нестойкий
Очень стойкий, я сама его носила, и муж носил...и другу дарили набор, все были довольны, хоть и разбалованы нишей...
Нагайна
• 19 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
спасибо..это ’свежий’ аромат или ’мягкий’?))
Ангел-предохранитель• 19 декабря 2023
Ответ дляНагайна
И свежий и мягкий он унисекс, еще до 1000 грн можно купить набор из 12,5 мл парфюма + лосьен Terre d’hermes, тоже стойкий и очень красивый аромат.
Нагайна
• 19 декабря 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
на мейкапе? вроде не вижу набора
Ангел-предохранитель• 19 декабря 2023
Ответ дляНагайна
на мейкапе? вроде не вижу набора
Я на шафе покупала.
Пушкининиана• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Діор саваж, прям екстаз
Сама ним духаюсь
Туалетка, чи парфумована? Можна фото з інету?
Леди_на_драндулете• 19 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Я брала на розпив, потім купила повний
Пушкининиана• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я брала на розпив, потім купила повний
Дякую. Такий і брала пробник, і ще парфумовану
Мені сподобалось більш менш, чоловіку ні. Блу де шанель краще зайшов йому
Версаче пур хом брала на кремчику 5 мл теж не сподобались
Пушкининиана• 20 декабря 2023
Ответ дляMacOS-ница
Когда я думаю о хорошо и не дорого, вспоминаю Lalique
Encre Noire
Вам подобається?
Запаз якась низька ціна на нотіно. 750 грн, в брокі 2950
MacOS-ница• 20 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Вам подобається?
Особисто я не ношу) Але у чоловіка був, у подруги також, вона носить сама. гарний, стійкий, зимовий, хоча знаю людей, які носять і влітку. Не виводить з себе (важливий нюанс) , гарний у шлейфі, стійкий. На Нотіно нормальний, не підробка. Аромат який впізнаю з закритими очима)