Булькаю• 19 декабря 2023

Інженерна гімназія чи Наукова зміна?

Вітаю! Порадьте будь ласка куди йти майбутньому пятикласнику інженерка чи наукова зміна? Зараз навчаємося в приватній школі, плануємо переходити в гімназії поряд з домом. Де кращий вчительський склад та база? Що по графіку? Чи складно вашим дітям? Дякую за поради
Культ Інтелекту• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Залиште будь ласка свій телефон для звʼязку
Напишіть мені в особисті повідомлення тут. Не хочу на широкий загал розголошувати свої контактні дані
Летюча помилка• 19 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Різні школи є. В нас гімназія, годують гарно, всі в бомьосховище вміщуються тому без дистанційки. У школу гуртки купа безкоштовних, від шахів і хору, то робототехніки і басейну. ГПД до 19. Рівень знань високий. Я сама колись в ній вчилася, але з новою директоркою вона стала ще краще.
А олімпіада кенгуру дійсно цікава і на логіку, не кожен дорослий вирішить. Мені писала мама нашої однокоасниця, що мала захворіла і вона думала за неї пройти, то тритину завдань навмання клацала, бо не розуміла.
3й класс.
Гпд для 5го класу до 19:00? У автора дитина йде в 5й клас
Соображалочка• 19 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Ми перші 2 класи вчилися в 314 в Алско класі, все було добре аби не війна. Тому змушені були піти в приватну. Тут також класно, але для батьків, дитина на кормлена, вигуляна, уроки вивчені, до 18.00 в школі. Але треба щось змінювати, бо там з дітьми прям занадто панькаються. Проходили олімпіаду Кенгуру і зрозуміли що капець пішов зі знаннями, в державній школі рівень був краще
Если вы и кенгуру с трудом проходите, то о какой НЗ речь?
Ребенок будет успевать, только если вы возьмёте репетитора.

Оценивайте адекватно своего ребенка
Соображалочка• 19 декабря 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
У друзів син був в алско 314. В цьому році перейшов в інженерну. Подобається, не важча програма
Алско нормальные учителя ведут
Моя после него ещё 2 года английский не учила и имела в инженерке 10-12 баллов
Они хорошую базу дают
автор Булькаю • 20 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка

Оценивайте адекватно своего ребенка
А вы проходите кенгуру за 4 класс? 😂 я думаю это не показатель совсем. Мой муж математик некоторые задания 15 минут решал)
автор Булькаю • 20 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Алско нормальные учителя ведут
Они хорошую базу дают
Все таки смотрим в сторону Инженерки исходя из того что в НЗ дети в основном онлайн из за отсутствия нормального бомбоубежища
автор Булькаю • 20 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка

Оценивайте адекватно своего ребенка
Кстати мне интересно как в НЗ учатся дети которые без конкурса проходят по месту прописки 🤷‍♀️