Крию матом страшно• 19 декабря 2023
Дівчата, що варто купити в Єгипті із косметики і засобів для волосся?
Памʼятаю, тут хвалили масла, маски для волосся, тему знайти не можу.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 декабря 2023
Нічого. Я так і не зрозуміла захоплення ебіпетьською косметикою та ліками.
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А ліками чому? Вони в рази дешевші, ніж у нас. І думаю, не гіршої якості.
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
pantogar
Дякую. Був результат від прийому?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Можливо тому, що нам не потрібні ліки на постійній основі. Ну купила пачку жарознижувального
жарознижувальне як жарознижувальне, так всі хвалили, супер-пупер. Сенсу везти з Єгипту не бачу.
Потім ще купляла ліки для судин. Ну пропила, ну скільки я з´економила? 100 грн? При поїздці в 1.5 тис дол на сім´ю чи й не економія.
Краще манго купіть. Оце вєщь! Тільки вибирати треба, є сорти надто приторні (мені аж до тошноти) та одразу ’течуть’ , це зазвичай жовті такі. А ось червоні чи зелені набагато краще. Там багато сортів.
жарознижувальне як жарознижувальне, так всі хвалили, супер-пупер. Сенсу везти з Єгипту не бачу. Потім ще купляла ліки для судин. Ну пропила, ну скільки я з´економила? 100 грн? При поїздці в 1.5 тис дол на сім´ю чи й не економія.
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую, манго люблю.
Для прикладу, купляла знайомим ліки від діабету, багато.
У нас ціна біля 400 грн за упаковку, тут 1 $
Чи не економія?
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна сила
По моему это называется верблюжье молоко,крем такой,офигенный.
Дякую
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую, манго люблю.
Чи не економія?
Ну я ж і кажу, нам не потрібно на постійній основі ліки, тому не відчула ніякого ’вау ефекту’. Он вище писали про крем з верблюжим молоком
ну таке. Можливо це лише мої особливості шкіри. Мені при сухій шкірі фігня, вирішила більше не експериментувати, а купляти там де знаю і те, що підходить саме мені.
Бажаю гарного відпочинку.
ну таке. Можливо це лише мої особливості шкіри. Мені при сухій шкірі фігня, вирішила більше не експериментувати, а купляти там де знаю і те, що підходить саме мені. Бажаю гарного відпочинку.
Ваша прЭлесть• 19 декабря 2023
Везём оттуда только манго и аутентику. Будьте внимательны с лекарствами, есть от простуды известный препарат с эфедрином, запрещен к перевозке, могут оштрафовать на границе
Ваша прЭлесть• 19 декабря 2023
Ещё у них чай лимонник вкусный, но надо смотреть и нюхать, чтоб сено не продали. А вообще наешьтесь там всего, манго, морепродуктов, есть рыбные рынки, где на месте и приготовят
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую, манго люблю.
Чи не економія?
Передавайте рибкам привіт
сумуємо за ними
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Бажаю гарного відпочинку.
Дякую!
Крию матом страшно
• 19 декабря 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую