Папобус• 19 декабря 2023

Я одна у всьому приймаю рішення. А іноді так хочеться...

У мене все оточення заміжні. І як щось таке, то ’ я у чоловіка запитаю/ чоловік сказав/ ми порадилися/ і ТД’
Хоч кидайте тапками. Я заздрю. Я одна просто в цьому всьому приймаю рішення сама. А іноді так хочеться щоб хтось сказав’ мала, отут краще отак. / Отут зробимо отак’
Мало колишньому не написала в приступі відчаю. Благо попустило
Фіфачка• 19 декабря 2023
Просто обійму вас. Все буде добре!
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
Просто обійму вас. Все буде добре!
Та все норм) дякую 😊
Все буде добре 💐
Мэри Попкинс• 19 декабря 2023
Автор, у вас какой-то странный стереотип семьи... Далеко не по всем вопросам советуются с мужем или женой. Ну и самостоятельно принимать решения надо уметь обязательно.
So_so• 19 декабря 2023
Бывает. У всех есть такая, ну не знаю, точка/зона в жизни, где хочется, чтобы было иначе.
Пусть всё наладится.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я написала з того, що в моєму оточенні.
from Ukraine• 19 декабря 2023
Як я вас розумію. Так, дуже важко коли немає з ким розділи і горе і радощі. Батьків маєте? Якщо гарні відносини, порадьтесь з ними
Нічого вдягти• 19 декабря 2023
Посмотрите на это с другой стороны, никто палки в колеса не вставляет, мало ли что тут пишут и что вам знакомые говорят. А если было с кем посоветоваться. а он в ответ вам наоборот начал все запрещать?
У вас просто период предпраздничной хандры и ностальгии, возможно пмс)
ГЛЮкоза• 19 декабря 2023
Може, вони вам заздрять, шо ви маєте свободу робити усе як сама вважаєте потрібним. Уявіть, що відбувається в таких парах якщо один вважає правильно по-одному, а інший з ним категорично не згодний?
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Батьків маю) але краще я сама)
У нас з ними кардинально різні погляди на життя. Я у них ’ як ото не наша’. Постійно мені кудись треба, більше, якісніше. А в них ’ тихенько, не відсвічцючи’
Мэри Попкинс• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Я написала з того, що в моєму оточенні.
Ваше окружение - не весь мир, есть и другие отношения в семьях. И вы завидуете не тому, что они советуются, а просто тому, что у них есть пара.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
ПМС пройшли).
То просто хочеться чоловіка поруч)))
Нічого вдягти• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
ПМС пройшли).
То просто хочеться чоловіка поруч)))
Именно такого как вы придумали, а оно же в реале не всегда так, далеко не так)
from Ukraine• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Батьків маю) але краще я сама)
Радянське виховання нікуди не подінеш😢
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Та яка різниця що в усьому світі? У мене прекрасне оточення і прекрасні приклади сімей. Чи то погано? Треба щоб абюзерів і тиранів ще було?
Коплю на груди• 19 декабря 2023
Як правило, жінка спочатку сама витісняє чоловіка зі стосунків. А потім страждає, бо так важко все самій...
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Чому заздрити?)
ГЛЮкоза• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Чому заздрити?)
Ну ви вище описали, що з батьками у вас різні погляди на життя і відтак ви з ними не радитеся. Хіба такого не може бути з чоловіком?
Сколько_мне_лет?• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Батьків маю) але краще я сама)
Як би тільки у вас був чоловік, який сказав би : мала, я прийняв рішення, цього літа нікуди не їдемо або ще якесь, яке вам не до вподоби - та ви ж його в бараній ріг скрутите!
Пухнасті штани• 19 декабря 2023
Обніму вас, моя дівчинка. Але я тричі була заміжня і все одно завжди мені доводилося самій приймати рішення. Така Планида. Зараз я на порозі четвертого заміжжя і точно впевнена, що з моїм характером я і далі буду приймати всі рішення сама. Але мені чомусь не сумно, нормально
Мэри Попкинс• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
У вас крайности какие-то. Считаете, что в вашем окружении идеальные семьи, а если в других не советуются по любому поводу - то это абьюзеры и тираны)))) Неудивительно, что у вас с родителями напряжные отношения.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляПухнасті штани
)) а я вже багато років самотня.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Куди ж без оцінки на порадниці))
ЗавЛабСнаб• 19 декабря 2023
З одного боку - я вас розумію, і хай у вас буде як ви хочете :) З іншого, у стосунках стільки рішень знову приймаєш сама... що іноді і різниця не дуже відчувається))
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну так я й не шукаю того, хто буде все за мене вирішувати. Але мені не вистачає хоча б іноді. Мені не вистачає якихось таких буденних , рутинних дрібниць , що є в відносинах. І які ми не ціннимо, коли вони є
ЗавЛабСнаб• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
розумію) я довго була сама, отже я вас чудово розумію)
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую 🤗
Приємних сюрпризів вам))
Леннон_Жив!• 19 декабря 2023
Мене теж це накриває інколи,хочеться бути слабкою ,щоб чоловік всім рулив,але я ж свідомо обрала такого чоловіка,щоб було як я скажу,на жаль стосунки між батьками зробили свій відбиток,тому чоловік мав бути повна протилежність батька,і я такого знайшла.13 років живем і на початках все влаштовувало,а коли появились діти то відчуття ,що я маю подумати за всіх 4,в критичних ситуаціях діяти сама,бо він незнає,не вміє і не розуміє)Та я розумію що маю те чого хотіла,так і живу,іншим він не стане,гроші заробояє ,дітей любить,шкідливих звичок немає,а з рештою прийдеться змиритись,але відчуваю себе завжди в напрузі якісь і на стрьомі)І коли сильно накриває теж згадую колишнього,якого і кинула через те,що занадто його було всюди і у всіх справах)
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Пусть всё наладится.
Дякую вам 🙏
Так , всі ми іноді доходимо до того моменту, коли розуміємо, що мабуть потрібно якось по іншому. Або навпаки, чітко розуміємо як саме хочеш.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Радянське виховання нікуди не подінеш😢
Саме так.
автор Папобус • 19 декабря 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Батьків я не обирала. Тут доводиться приймати які вони є . Тим більше, воно окрема сім´я, я окрема. А чоловіка вже я обираю. Саме такого, з яким буде добре мені такій яка я є. І з врахуванням тих якостей, які я хотіла б щоб були. І з ним ми таки будемо одна сім´я.