Папобус• 19 декабря 2023
Я одна у всьому приймаю рішення. А іноді так хочеться...
У мене все оточення заміжні. І як щось таке, то ’ я у чоловіка запитаю/ чоловік сказав/ ми порадилися/ і ТД’
Хоч кидайте тапками. Я заздрю. Я одна просто в цьому всьому приймаю рішення сама. А іноді так хочеться щоб хтось сказав’ мала, отут краще отак. / Отут зробимо отак’
Мало колишньому не написала в приступі відчаю. Благо попустило
Папобус
• 19 декабря 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Як би тільки у вас був чоловік, який сказав би : мала, я прийняв рішення, цього літа нікуди не їдемо або ще якесь, яке вам не до вподоби - та ви ж його в бараній ріг скрутите!
Я не настільки бойова)) то просто вибору зараз немає, тож доводиться іноді бути ’ з яйцями’ як кажуть.
Папобус
• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мене теж це накриває інколи,хочеться бути слабкою ,щоб чоловік всім рулив,але я ж свідомо обрала такого чоловіка,щоб було як я скажу,на жаль стосунки між батьками зробили свій відбиток,тому чоловік мав бути повна протилежність батька,і я такого знайшла.13 років живем і на початках все влаштовувало,а коли появились діти то відчуття ,що я маю подумати за всіх 4,в критичних ситуаціях діяти сама,бо він незнає,не вміє і не розуміє)Та я розумію що маю те чого хотіла,так і живу,іншим він не стане,гроші заробояє ,дітей любить,шкідливих звичок немає,а з рештою прийдеться змиритись,але відчуваю себе завжди в напрузі якісь і на стрьомі)І коли сильно накриває теж згадую колишнього,якого і кинула через те,що занадто його було всюди і у всіх справах)
Але ж бачите, у нього є й позитивні якості. І в цілому він хороший чоловік і батько.
Мабуть так не буває, коли по всім пунктам +.
Але я готова на компроміси
Леннон_Жив!• 19 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Але я готова на компроміси
Так,теж думаю що не буває)