Голубец• 19 декабря 2023
Там вчора писали, про долар євро, що йде в гору!?
Ви, на це звернули увагу? Що брати
Результат:
вже голосів:
42 (64.62%)
ДОЛАР
23 (35.38%)
ЄВРО
Весняний Марафон• 19 декабря 2023
Як нам перестане йти допомога від штатів ото ми побачимо скільки коштуватиме долар до гривні 😢поки не пізно брати зараз
всегдаДаДа• 19 декабря 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Да это сезонные колебания, не дурите
Вы думаете,что есть предпосылке к укреплению гривны?
всегдаДаДа• 19 декабря 2023
Лучше брать не евро или доллары , а товары.
Я ,к примеру, в пуховик вложусь😂
П.С. было бы смешно, если бы не так грустно 😥
Я ,к примеру, в пуховик вложусь😂
Не пью, не курю• 19 декабря 2023
Незначительные сезонные колебания.
Ничего настораживающего.
Но я вкладываю в обе валюты, где-то 70 на 30 в пользу доллара.
Ничего настораживающего.
Додекаэдр• 19 декабря 2023
Я хочу продати. Якби 3 роки лежала гривня на депозиті, сьогодні була б більша сума. Краще за все вкладати в щось.
Голубец
• 19 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я ,к примеру, в пуховик вложусь😂
Ооо у мене дві донечки, то мені достаєця від них пуховики світерки...а собі купити вже не дуже виходить)))
Тюрюнь_Тюнь• 19 декабря 2023
Ответ дляГолубец
А надо наоборот, они за мамой донашивают или все вместе меняетесь. Маму обижать нельзя
всегдаДаДа• 19 декабря 2023
Ответ дляГолубец
Ну то ви завжди в трендовому одязі і молодіжному образі будете))
Голубец
• 19 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я і не ображаюсь...радію, що моя женя влазить в цей одяг
..правда не завжди))
Я тут с краю постою• 19 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Курс 19.12.2022 - 39.85
Курс 19.07.2023 - 37.00
Тенденция из года в год
Курс 19.07.2023 - 37.00
Тенденция из года в год
всегдаДаДа• 19 декабря 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Курс 19.12.2022 - 39.85
Курс 19.07.2023 - 37.00
Тенденция из года в год
Курс 19.07.2023 - 37.00
Тенденция из года в год
Зазвичай курс підвищується в середині грудня і знижується вже навесні.
Але, не знаю чи буде так в цьому році, оскільки можливостей стримувати нашу валюту на поточному рівні не буде
Спасу мир• 19 декабря 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Да это сезонные колебания, не дурите
та прям)))) всі роки перед святами курс падав, бо НБУ знало, що люди до свят готуються, скидають валюту, хто приїхав з-за кордону, а тут диво-дивне
Плекаю думи• 19 декабря 2023
Ответ дляСпасу мир
вот-вот, тоже подумала об этом - перед праздниками скидывали - курс снижался
Спасу мир• 19 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Незначительные сезонные колебания.
Ничего настораживающего.
Ми - в злоті, але теж курс скочив так нехило(((
Директриссимо• 19 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Цікава ставка депозиту, розвійте мої думки. Бо на сьогодні різниця вартості доллара 19.12.2020р і 19.12.2023р становить 35%. В тому році ще більше була. І це чистий прибуток в гривні, без оподаткування як у випадку з депозитовим доходом
Голубец
• 19 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Тобто депозит на вашу думку вигідніший...ніж купівля валюти
Директриссимо• 19 декабря 2023
Ответ дляГолубец
Навпаки
Додекаэдр• 19 декабря 2023
Ответ дляГолубец
Дивлячись коли, як і для кого.
Я тут с краю постою• 19 декабря 2023
Ответ дляСпасу мир
Вы думаете, что погоду на валютном рынке делают «люди»?
Погоду делает агросектор, который зимой закупает для будущей посевной семена и удобрения. Им для этого нужны доллары. А летом когда зерно будет продаваться курс снизится, потому что мы получим доллары за экспорт нашей продукции
Спасу мир• 19 декабря 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
уті бозя моя, аккурат за тиждень-два до новорічних свят ’агросектор закупає’
і тому всі роки НБУ в цей період опускав курс. А в цьому році навпаки))))
В рот не ложи• 19 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я ,к примеру, в пуховик вложусь😂
Я вложилась в куртку, пришла не моего размера.
всегдаДаДа• 20 декабря 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Продайте і купіть свого
Я так кроси на піврозміру більше замовила, а носити не можу - реально по відчуттям завеликі