З царем в голові• 19 декабря 2023
Порекомендуйте кіно яке дуже затягує і не можна відірвати очей
Останнє таке дивилася "Не переживай рідна" - це просто вау було
В мене проблема що я втрачаю дуже концентрацію і починаю відволікатися на все підряд якщо хоч трошки нудно
Тому єдиний вихід відпочити від реальності і подивитися кіно - це щоб воно було дійсно дуже цікаве і "цепляло" з першої секунди
Дякую
булоТАЙминуло• 19 декабря 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Новий..цього року.
Чего-то не помню с таким названием..Или вы про Билет в рай?
Сиреневая цапля• 19 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
булоТАЙминуло• 19 декабря 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А, так вы на коммент про фильм Время ответили, вот я и не поняла)
Сиреневая цапля• 19 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Вибачте, заплуталась.
ЛолитаНеРазлита• 19 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Детиктив/триллер ’Тіло’
Тоже советую....классный триллер с развязкой
Карпатський грибар• 19 декабря 2023
’Червоний гаолян’, Китай. Не відпускає з перших хвилин. Роман отримав Нобелівську премію.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 декабря 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мені сьогодні порадили, але ще не дивилась Ілюзія безпеки , кажуть що захоплює з перших хвилин.
Не захоплює
З царем в голові
• 19 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Тайна семи сестер
Гостья
Настоящая Маккой)
Гостья
Настоящая Маккой)
7 сестер топ - дивлюся зараз
дуже дякую
Лиса Патрикевна• 20 декабря 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мені радили той що з Джулієй Робертс.
Время с Джулией Робертс? Это какой-то третий?
Кров з молоком• 20 декабря 2023
Ответ дляeuhunter
Объясните мне, я с трудом досмотрела первую серию. Хотя ожидания были высокие. Показалось, что это еще одна новая Сплетница.
Перша серія досить незрозуміла, тому що постійно йде зміна часу подій. Подивившись другу серію, я ще раз передивилась першу, тоді вже речі стали по своїм місцям. Мене фільм захопив, деякі моменти передивлялась на повторі, тому що відволікалась і втрачала деталі.
Слоник-тоник• 21 декабря 2023
Чёрное зеркало сериал, черные бабочки сейчас смотрю, мотель бейтсов, призраки дома на холме первая часть супер, это все сериалы