Бриджит_Фрикандо• 20 декабря 2023
Я тоже лежала в психушке.
Ну как лежала. Хз. Гонит идите малюваты и делать подделки. Потом обсуждают по часу группировкой какой-то бред. Врачи подавали какие-то слабые препараты и конец.
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Це, мабуть, не відділення для буйних було. Скоріше неврологічне.
Смирительну рубушку не вдягали Вам, галопіредол не кололи?
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кормят мало. Почти не дают телефонов. Кровать ужас, кровать не больничная
Чому не дають? Це обмеження прав та свобод людини.
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нарешті! Таємниця порадниці розкрита!👍
А то тут тролями, матрьохами обзивають, а виявляється все так просто 😉
Тому мене усі до психиатра відправляють? Щоб не вибивалась з колективу?
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
А что смешного? Сейчас каждый второй с психиатрическими проблема. И это не смешно, а печально. Люди не справляются со стрессом
В мене головний стрес - моя стара мама з хворобами( Мене не розуміють тут, кажуть, що проблема висосана з пальця. У іншіх більше проблеми(
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Я хочу обговорювати бред, малювати та робити саморобки.
А не працювати та допомогати мамі(
А поговорить?• 20 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Здесь постоянно пытаются обесценить проблемы других. Не обращайте внимае. Можно подумать от того, что кому-то хуже, вам от этого станет лучше
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Мені ця проблема перекриває війну, бідність чомусь.
Бо мамі краще не буде. Скільки це буде, невідомо. Якась безвихідь, я не можу майже впливати. І справа не в трму, що не хочу доглядати, мене тут не розуміють
А поговорить?• 20 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Сиделку/пансионат не рассматриваете?
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Сиделку/пансионат не рассматриваете?
Ні, ні в якому разі. Буду доглядати сама, це иій долг. Стільки, скільки треба буде. Але нерви іноді здають(
А поговорить?• 20 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
А что ужасного в том, чтоб нанять сиделку, если нервы сдают? Так вы тоже свой долг выполните и себя побережете. Хотя бы частично
Life is Beautiful• 20 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Грошей нема. Квартиру сиділці дарувати не буду.
А поговорить?• 20 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Если денег нет, тогда, конечно, без вариантов. Держитесь!