Я тут Живу• 20 декабря 2023

Незначна нейтропенія протягом року

Була в гематолога, вона казала що по її ситуації все ок, направила до імунолога.
Вона каже що в принципі проблеми не бачить, але треба виключити циклічну нейтропенію , і здавати ЗАК 2 рази і тиждень протягом 1 місяця.
Маю поздавати такі аналізи протягом місяця і йти до лікаря повторно на консультацію.

Хто здавав такі аналізи? Чи в когось бути тривало знижені нейтрофіли, яка була в цьому причина?
Дуже прошу поради в тих хто стикався з таким
So_so• 20 декабря 2023
Бідна дитина(((

автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Бідна дитина(((
Чому бідна, аналізи рік не в нормі, не можуть в здорової дитини аналізи бути не в нормі.
Танцепесенная• 20 декабря 2023
В мене таке, маю Аіт.
So_so• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Потому что это Ваша надцатая тема и Вы прекрасно всё понимаете.
У ребенка аллергия на кота. Это подтверждено повышением и общего IgE и конкретно специфического иммуноглобулина.
В общем анализе крови формула всегда 100%.
Лимфоциты растут - нейтрофилы падают.
Это не нейтропения.
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Лимфоциты растут - нейтрофилы падают.
Это не нейтропения.
Сказав алерголог імунолог, що нейтропенія не зв´язана з алергією ніяк
So_so• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Он Ваши аллергопробы видел? У Вас в общем анализе рост лимфоцитов, эозинофилы верхняя границы и повышен IgE.
Вместо того, чтобы просто обратиться к нормальному аллергологу и делать, что нужно, из-за своей тревожности, Вы мучаете ребенка и будете мучать дальше.
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Я звернулась до імунолога алерголога, нормального як ви кажете. При чи у тут тривожність

Бачив алергопроби. Сказав що одне з іншим не зв´язано
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Лимфоциты растут - нейтрофилы падают.
Это не нейтропения.
Там у сина не відносна нейтропенія, а по абсолютних показниках також нейтропенія. Не лише у %
Томатико• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Які лейкоцити, тромбоцити і гемоглобін?

автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляТоматико
Які лейкоцити, тромбоцити і гемоглобін?
Гемоглобін 129
Лейкоцити 5,0
Тр0боцити 288
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Томатико• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Гемоглобін 129
Лейкоцити 5,0
Тр0боцити 288
Це добре тоді слідуйте рекомендаціям лікарів
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляТоматико
А ви лікар? Гематолог сказала що нічого страшного немає по аналізах , імунолог сказала що потрібно ті аналізи здавати два рази в тиждень , щоб якусь циклічність відслідкувати, протягом місяця .
Томатико• 20 декабря 2023
В моєі дитини ставили нейтропенію нейтрофілів було менше 500 істимуляція була ,але в нас інша історія
Томатико• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Аналіз хороший
Ні не лікар
Мама хворіючоі дитини
По гематології
Нам виставили не втішний діагноз ,але треба дообстеження так як він набутий
автор Я тут Живу • 20 декабря 2023
Ответ дляТоматико
Зараз як у вас справи? В сина сьогодні рахували ті нейтрофіли, то казали при нормі від 1500, в сина 1100-1400, хочуть взнати що послужило причиною, чи ковід дворічної давності чи що,бо раніше все було внормі. А зараз така ситуація рік, без змін. +- на однаковому рівні тримаються , але каже лікар що мав би син хворіти при понижених нейтрофілах, але слава Богу такого немає.