Я_канеша_извиняюсь• 20 декабря 2023
Замовила зимове взуття
Чекала два тижні ,хоча казали що 5 днів пошив.
Приходить сьогодні посилка - осінні 🤣😱
Треш, як вони працюють там . Аби як )
Знов чекати ?
Ніяких вибачень нічого від них.
Поки буду чекати і зима пройде 🤣
Приходить сьогодні посилка - осінні 🤣😱
Треш, як вони працюють там . Аби як )
Знов чекати ?
Ніяких вибачень нічого від них.
Поки буду чекати і зима пройде 🤣
Перемелица• 20 декабря 2023
ну тут ждать как ни крути придется, деньги ж они не вернут( на будущее никогда не заказывайте там, где типа пошив, берите из наличия с живыми фото
Ряженка• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
фото
То гарні чобітки, ви залишили чи повернули?
Я скажу що зараз більшість продавців працює під замовлення і вина в тому що не той утеплювач зробили це скоріше людський фактор на самого виробництві.
Раніше можна було більше брати під реалізацію товарів, і оптовики конкретно замовляли сезон і т.д.
А зараз усі оптовики і дропи скидають замовлення онлайн і можете уявити яка ситуація на виробництві. Особисто замовляю багато років і цього року таких косяків вистачає, то розмір то матеріали не ті
Я_канеша_извиняюсь
• 20 декабря 2023
Ответ дляРяженка
Повернула. А далі тишина
Ні вибачте ні грошей
Може надішлють зимові нарешті
Ні вибачте ні грошей
Може надішлють зимові нарешті
Ряженка• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Повернула. А далі тишина
Ні вибачте ні грошей
Може надішлють зимові нарешті
Ні вибачте ні грошей
Може надішлють зимові нарешті
Це вже дійсно цікавий продавець, напевно вони не відправляють і не бачили ці чоботи, а зараз з´ясовують хто де помилився
Буває