Сундучок с каникулами• 20 декабря 2023
В розпачі. Допоможіть порадою
Вибачте за простинь, але дуже потрібний погляд зі сторони на ситуацію.
Живу з чоловіком, в якого це третій шлюб. Має двох дітей від попередніх шлюбів і нещодавно в нас також народилася дитина.
Ми живемо втрьох в однокімнатній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Власне, все в нас добре було, але, з народженням дитини, фінансово стало важкувато. Чоловік працює і ми не голодуємо, але, все ж, хочеться іноді себе порадувати.
Доволі багато грошей йде на аліменти. Ще в чоловіка була його трикімнатна квартира, але чоловік, як казав, її продав і розділив між старшими дітьми. Друга його дружина з дитиною поїхала закордон, а перша - в Україні бо, як я зрозуміла, не хоче свого чоловіка (другого) залишати.
Це, так би мовити, основні дані. Тепер сама ситуаця, яка ввела мене в розпач.
Старша дитина чоловіка дуже приязно ставиться до нашої дитини. Ми іноді гуляємо всі разом: я, чоловік, його дитина і наша спільна. Вчора ми приїхали поближче до будинку старшої дитини і вийшли погуляти. І, так сталося, я підслизнулася і впала. Вся куртка була в бруді і старша дитина, спитавши свою маму, запросила мене до них, аби я трішки почистилася.
Я зайшла до них і мене така образа вхопила! В них квартира в новобудові, величезна (одна кухня - як наша кімната) і вся така красива, з сучасним ремонтом, техніка вся нова, вази з рослинами напольні. Я як згадала, як мій чоловік просив колишню, аби вона написала у виконавчу службу, що претензій по аліментам на дитину не має (чоловік перераховує зараз по 3000 грн їй), а вона відмовилася, про ту квартиру трикімнатну, яка в чоловіка була, про нашу квартиру зараз... Так обурилася, дивлячись на ту їхню квартиру, що не втрималася, і висказала все тій колишній (вона з дому працює і сиділа поряд)!
Вискочила з квартири, а дитина старша вийшла за мною. Поки їхали в ліфті, дитина мені трішки і розповіла: що з тієї трикімнатної квартири нічого батько їй не дав, а саму квартиру в нього за якісь борги забрали, що аліменти він довгий час взагалі не платив, і зараз платить такі суми, бо борг величезний, і що квартиру, в якій вона зараз з мамою і її чоловіком живе, куплено від продажу нерухомості мами і її чоловіка...
Я вже більше доби в такому розпачі!!! З одного боку: ну звідки дитина може так детально про все знати? Дитині там 17 років. Не маленька, але коли борг, ніби, мій чоловік накопичував за аліменти, їй скільки було? 6 років? 8? Точно ж знає з розповідей мами. Про квартиру батькову також що вона може знати?
Але, з іншого боку, я коли чоловіка спитала, він щось почав так невпевнено розповідати. Потім, взагалі на мене накричав, що я слухаю всяких дур (він думає, що це його колишня мені розповіла, бо я не сказала, що то дитина мені розповіла).
Я не знаю що думати. Хочу вірити чоловіку. Але і викинути з думок слова дитини не можу.
Сундучок с каникулами
• 20 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Автор, а зачем 17 летнему пацану гулять с Вами и вашим маленьким ребенком? Может причина в этом? Папа не может просто с сыном в боулинг, бильярд на рыбалку пойти или поехать? Или дешевле для него в парке круги наворачивать , типа батя года )
То дівчинка. Вона з нашою дитиною якийсь дивний контакт має. Коли наша дитина тільки готовий заплакати, вона це бачить, якщо поряд, і щось таке робить. Кожен раз різне. То пошепоче щось, то ржицю скорчить, то почне лоскотати... Не знаю, який в них зв´язок, але, щось таке, є. Здається, що дитина старша, взагалі, спілкується зі мною і татом, тільки заради нашої дитини.
Мама Карло• 20 декабря 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
там дівчинка, не пацан
ХтоЯкщоНеЯ• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Господи и Вас жаба давит за сраные 3000 для ребенка(((( страшно подумать какая будет Ваша реакция если ребенок попросит что то из вещей купить, ноутбук, телефон .....А про оплату обучения которое по человечески должен оплачивать папа я промолчу ((((
Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Она с отцом хочет общаться, а к малышу просто хорошо относится, умеет вести себя с детьми. Дайте ей возможность общаться с отцом отдельно.
Теща дочки• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Зараз він припинив перераховувати дитині на картку і почав все робити через виконавчу службу. Завів окрему картку і, раз на місяць, перераховує на неї 2500 грн. Кожного місяця виконавча здирає всі гроші звідти до нуля. Як в чорну диру гроші йдуть. Колишня мовчить. Може їй перераховують. Я не знаю.
А вашій і 2500 не платитиме. Згадаєте мої слова.
Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
та автор свои 2500 может выгрызет почище предыдущих бывших) Только как-то грустно от этого всего ((
Розбещена цяточка• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
О, безкоштовна нянька) Це взагалі ні в які ворота, вона няньчить Вашу дитину, а Ви заздрите?
ХтоЯкщоНеЯ• 20 декабря 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Причем ладно если бы муж автора оставил большую квартиру с ремонтом и напольными вазонами девочке и ее маме, а так та бывшая с новым мужем работали, ставили цели, старались и получили то что хотели, комфорт, уют и достаток плюс отчим ещё и девочку принял и обеспечивает .....Автору этого не понять (
Головний кошак• 20 декабря 2023
Моей 14 и я с ней о таких вещах разговариваю. А ваш муж 3й раз ищущий счастья, бросающий детей в браках видимо ищет легкий путь.
Невісточка ж• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
В чому я позорище? Що вийшла заміж? Що народила дитину? Так, мій чоловік має певне минуле. І не айтішники, аби заробляти тисячі доларів в місяць.
Або я позорище, що хочу розібратися? Я, навіть, реєєстри перевіряю, як би мені це не було важко, аби зрозуміти з ким я живу.
В мене є інформація від дорослого чоловіка, який, за весь час нашого спільного життя, не дав жодного приводу в ньому сумніватися. І є інформація від сімнадцятирічної дитини, яка, все ще, знаходиться під впливом власної матері. Але я порівнюю інформацію з обох джерел. Намагаюся максимально об´єктивно.
І, із всим цим, я - позорище?
Ви не позорисько. Ви гірше
Ганьба вам
Невісточка ж• 20 декабря 2023
Ви жадібна , заздрісна і меркантильна жінка.
І невеликого розуму
Невісточка ж• 20 декабря 2023
з 250 коментів під вашою темою - жодного прихильника ваших поглядів . Вам це про щось говорить ?
Ласунка• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Не знаю.
Я вже нічого не розумію.
Приїде чоловік з роботи - буди питати.
Я вже нічого не розумію.
Приїде чоловік з роботи - буди питати.
Ви ще спитайте ким працює другий чоловік колишньої дружини вашого чоловіка, можливо він купив не тільки житло в якому ви були, а ще авто та дім заміський.
Дева Мария• 20 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Меня бы насторожил мужчина, вступающий в третий брак, имея двоих детей, без кола и без двора, рожающий третьего 🤔
А меня пугает автор , которая попала в дом бывшей и давай разбираться за какие деньги все куплено . Это ужас
100pudov• 20 декабря 2023
Думаю, тот ребенок мужа от бж правду рассказал, а муж как раз неблагонадежный, по этому у него и третий брак и живете вы не ахти из за него.
Три тыс. алиментов это смех, а не большие деньги
100pudov• 20 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Согласна с вами
Наверное, на три тыс. алиментов так жирует бж
екатериналуиза• 20 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
бррр.... как мерзко. он скрывает деньги от своей жены, а вы это покрываете.
чего мерзкого ? может ,несмотря на измену,он ей все равно ближе.а тетку,которая влезла к ним третьей в постель наказала таким способом.и получает моральное удовлетворение.))
ХтоЯкщоНеЯ• 20 декабря 2023
Ответ для100pudov
Согласна с вами
Причем если подумать то обычный завтрак или обед в школе стоит 65 грн. Да , что там обед завтрак дома йогурт, банан или фрукты ,бутерброд ребенку это уже 100 грн...
Тихомандражная• 20 декабря 2023
работайте и жаба давить не будет. Моя дочь многое в 13 знает. а там парень 17 лет/
муж ваш - яке їхало таке і здибало
100pudov• 21 декабря 2023
Автор, присмотритесь к мужу внимательней, не через розовые очки, там скорее всего то еще гавно, а не мужик
Смело могу сказать: меньше его слушайте и надейтесь только на себя, потому что с него толку не дождетесь
Черговий по кухні• 21 декабря 2023
Ответ дляТихомандражная
муж ваш - яке їхало таке і здибало
Там девочка 17 лет
Я_канеша_извиняюсь• 21 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Одразу всім відповім, хто питає чому заміж вийшлі і чому народила.
Він гарний чоловік, заробляє, може, не так, як чоловіки айтішники, але нам вистачало до народження дитини, та й зараз на найнеобхідніше достатньо.
Про мене і нашу дитину він піклується. І старших дітей не забуває. Із старшою дитиною спілкувався. До народження нашої дитини, правда, доволі рідко, але зараз часто, бо раніше та дитина не дуже хотіла з ним спілкуватися, а зараз охоче з ншою дитиною і погуляє, і пограється.
Я, до вчорашнього дня, взагалі нічого поганого про нього і подумати не могла! Турботливий батько старшим дітям, турботливий і уважний чоловік для мене, став гарним батьком нашій дитині...
Я і досі не впевнена, якщо чесно, що все, що мені старша дитина розповіла - правда. Може то її мама накрутила. Може ж таке бути?
не може такого бути - 17 років цілком доросла людина, яка все розуміє - брехун ваш чоловік, а ви заздрісна жаба - взагалі не розумію, як можна комусь пред’являти претензії, бо у нього класна квартира? - вам яке діло до чужого майна
Просериарила молодость• 21 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Ради 2500
маме новая напольная ваза понадобилась ) корыстная девочка, отлучайте её от кормушка пока не поздно.
100pudov• 21 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Нет, не может такого быть
17 лет это уже взрослый человек, который все понимает, имеет свое мнение и леоает свои выводы
Скорее всего ваш муж таки врун
ZavarzinaA• 21 декабря 2023
Боже… что я прочла ?! Миксер мне в глаза 🤪
Как разведешься с мужем, пусть тебе 3 тыс скидывает на ребенка )) не в чем себе не отказывай )
Щас ухожу• 21 декабря 2023
Ответ дляZavarzinaA
Чейта 3000? 500 грн, чтоб справедливо
ГЛЮкоза• 21 декабря 2023
Доречі щось тема аліментів на другу дитину чоловіка не розкрита - зараз виявиться, що ті 2500, які йдуть як в суху землю, то виконавча розподіляє на 2х ’бувших дітей’ і обидві бувші жінки шикують аж на 1250 кожна
Бл.ь, де такі гівнотатусі беруться
Криниця щастя• 21 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
И чего они рожают от таких?
Всегда это интересовало
Потому что больше не от кого