младокошкина• 21 декабря 2023
Глюкозамін з хондроетином
Після набору ваги і занять спортом почали відчуватись колінні суглоби, один взагалі коли піднімаюсь по сходах наче хрустить. Була у лікаря, УЗД нічого не показало, огляд теж. Думаю чи робити МРТ, бо чим більше займаюсь, тим більше відчуваються коліна.
Поки дійду до МРТ радили Глюкозамін з Хондроетином. Може у когось були подібні проблеми, який порадите?
Простецкая• 21 декабря 2023
Раджу МРТ. Узі нічого не покаже.
Глюкозамін і хондроїтись потрібен всім, хто займається спортом, бо коліна у нас не вічні і запасний нема
Простецкая• 21 декабря 2023
младокошкина
• 21 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Мені лікар травматолог з Добробуту оцю добавку прописував. Пити профілактично двічі на рік
Ви роботи МРТ? Я просто вагаюсь і боюсь що знайдуть щось неприємне, ось і тягну.
Простецкая• 21 декабря 2023
Ответ длямладокошкина
Так, завжди роблю мрт як болить суглоб
В минулому році мрт коліна робила і кисті, бо були болі. Прям дуже страшне якби було, ви б ходити вже не могли. Але знати що у вас відбувається з коліном треба, так ви зможете його максимально зберегти.
младокошкина
• 21 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Так, завжди роблю мрт як болить суглоб
Дякую.
Можу брикнути• 21 декабря 2023
Уберите осевую нагрузку на колени. Прыжки, приседания, бег - это противопоказано.
Рогнеда Карповна• 21 декабря 2023
У доньки боліли коліна, а у чоловіка лікоть, пропили хондроітін з глюкозаміном з айхербу доктор Best, болі зникли. Племінник теж пив при болях у колінах, теж допомогло. Це приклади з мого ближнього оточення.