Пузата Хата• 21 декабря 2023
На кордоні з Польщею в Україну не показала Внж Німеччини.
Доброго дня, може хто знає , просто банально забула на митному кордоні показати картку, показала лише загран паспорти, тепер думаю, випустять мене назад чи ні? Хтось знає чи потрібно їх взагалі показувати ?
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Читайте,я как раз на польской границе не показала , нашим все равно, я резидент страны и въехала бы в любом случае
Удалено администрацией...
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Одни по безвизу ездят, другие по временной защите и временным документам, а вот автор оказывается резидент (О_о). И каждый тут свое пишет о своем житие бытие.
Но быть резидентом и не знать про особенности въезда и выезда, более того, не уметь сформулировать нормально вопрос, как по мне ну очень странно
Пузата Хата
• 21 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
Я вообще ничего ни от кого не хочу , у меня был вопрос , мне нужен был ответ , но только тех , кто действительно знает и не брызжит ядом . К счастью нормальных людей все еще больше .
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви боїтесь що вас не випустять з України ? В нас жінок випускають , що ви намагаєтесь вкинути?
Правильно автор боится. Зачем ей неприятности потом при выезде с ЕС через полгода или когда она там собирается снова в Украину?
Сейчас ей по биометрии насчитают 90 дней по безвизу и в конце марта в 20х числах она должна покинуть ЕС как турист.
Во всяком случае так было до войны.
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 21 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Во всяком случае так было до войны.
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
показала лише загран паспорти, тепер думаю, випустять мене назад чи ні? Ваша цитата , звідки ви боїтесь бути не випущеною ?
Автор боится быть выпущенной с ЕС с депортом. Как это может быть не понятным?
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куда впустять? В Україну?
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого українським митникам ваш німецький документ?
Украинцам он не нужен. Автор его не показала полякам, как въезжала.
Love_Love_Love_• 21 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 21 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Куда вʼїзжала)??
Горлаю зрання• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
В Німеччині у мене робота , переживаю , що не показала внж,шукала в інеті інформацію чи треба його взагалі показувати , написала сюди на свою голову . А тут добрі люди (((
По темі то хто не знає , не треба свій негатив на мене зливати , я вам нічого не робила .
Я ещё и неправильно прочитала. Извиняюсь. Вы в Украину ехали.
Если поляки выпустили и вопросов не задали на каком основании вы были в ЕС, то значит все в порядке.
Не переживайте.
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 21 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куда вʼїзжала)??
Сори невнимательно прочла. Автор выезжала
Проработник• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Ні , в Німеччину)
Ваша картка ВНЖ по лінії міграційної служби прив´язана до вашого паспорта. Тому на усіх кордонах ЄС її бачать при перевірці паспорта.
По суті, на кордоні країн-членів ЄС ваша картка ВНЖ потрібна лише для того, щоб можна було стати в чергу ’для громадян країн ЄС’ )))) або якщо якісь технічні затримки/збої.
Пузата Хата
• 21 декабря 2023
Ответ дляПроработник
Дякую вам добра людина ❤️
ЛолитаНеРазлита• 21 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Коли я перетинала кордон Польщі з Україною, то одна жінка їхала з Німеччини і теж не показала, не думала чи забула про цей документ. Польський страж повернувся після перевірки паспортів злий, наїхав на неї типу: я ж казав усі документи надати. Жінка розгубилась, не одразу зрозуміла, про що він, але в Україну випустив. А от як назад, не знаю.
Сама вумна тутички• 21 декабря 2023
Ответ дляПроработник
Яке відношення черга для громадян ЕС має до іноземців з ВНЖ? По правилам з ВНЖ проходять в загальній черзі.