jumbo2• 21 декабря 2023

Чи є в Перемишлі на вокзалі камера схову?

Довго завтра чекати потяг. Добре було б залишити чемодан, щоб хоч в Макдональдс сходити.
Лисичка-сестричка21• 21 декабря 2023
Ні здається і Макдональдса поблизу теж
Услада• 21 декабря 2023
Є, тільки не автоматична.
автор jumbo2 • 21 декабря 2023
Ответ дляУслада
Є, тільки не автоматична.
Це як? Кімната з полицями?
alenka3108• 21 декабря 2023
Колись була автоматична, коштувала щось там пару злотих. Якраз пів дня гуляли там, треба було валізу лишити. В 2018 році. Зараз не знаю, може прибрали.
devchenka perchenka• 21 декабря 2023
Минулого року користувалась, звичайна не автоматична, оплату Була лиге готівкою в злотих, прийшлось міняти, там є обмін на вокзалі … можна в центр прогулятись там недалеко і затишно, є багато кафешек.., але було незручно бо камера схову працювала до 21.00, а потяг був в 23.00…а цього року я іду через Хельм, може хтось підкаже чи є там щось затишне де можна 3 години ввечері перечекати?
inna5577• 21 декабря 2023
Ответ дляjumbo2
Це як? Кімната з полицями?
Так, працює не цілодобово, здається до 21,
автор jumbo2 • 21 декабря 2023
Ответ дляinna5577
Дякую. Буде нормально, потяг о 20.