Якось так і живу• 21 декабря 2023

Де ваші діти вивчають англійську мову

Репетитор чи це платформа по типу інглішдом?
Що ефективніше? Як знайти гарного вчителя?
Смячиком• 21 декабря 2023
Курсы. Я считаю, что для детей групповые занятия более эффективны
Koryzaliya• 21 декабря 2023
Study.ua, ефективні курси
Вумна, аж страшно• 21 декабря 2023
Репетитор
Love_Love_Love_• 21 декабря 2023
Вдома
Love_Love_Love_• 21 декабря 2023
Але так, для дітей групові - ефективно
Наивная Хо• 21 декабря 2023
Групповые занятия. Для моего ребёнка самый эффективный сейчас вариант. Но есть нюанс - у него все остальное онлайн. Возможно, по контрасту выше мотивация и эффективность.
Тримаю свічку• 21 декабря 2023
LSE
Сижуревувшоке• 21 декабря 2023
Ответ дляНаивная Хо
А яка ціна приблизно?
Тирамісу на терасі• 21 декабря 2023
Кращий вчитель - англомовне оточення)
Мовна гімназія з поглибленою англійською, універ з прикладною лінгвістикою не дали тих знань та навичок, що дали за півтора роки просто життя та спілкування в англомовній країні) Хоча від купи годин граматики в універі зиск є - пише грамотніше за більшість локалів))
Наивная Хо• 21 декабря 2023
Ответ дляСижуревувшоке
А яка ціна приблизно?
250 грн за занятие.
Сижуревувшоке• 21 декабря 2023
Ответ дляНаивная Хо
250 грн за занятие.
А скільки раз на тиждень?
Два-три тижні і фсьо• 21 декабря 2023
Смотря что надо изучить
Бавовнятко• 21 декабря 2023
Англ школа, репетитор, курсы стади Академи подготовки к аелтс, в 11 классе сдала на с1
Наивная Хо• 21 декабря 2023
Ответ дляСижуревувшоке
А скільки раз на тиждень?
2 раза.
Стрекозей• 21 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Смотря что надо изучить
Зараз у школі: є англійська звичайна і посилена. Д/з мінімально, репетиторів немає. Починаючи з 13 років діти щороку зі своїм класом їздять на тиждень за кордон, в будь яку країну, мають там приймаючу родину і обов´язкова умова - спілкування лише англійською. Так стимулюють до вивчення мови.
Це за кордоном, англійська тут іноземна.
Пишу для того, щоб зрозуміли, що можна вчити англійську і без репетиторів, якщо гарний вчитель і школа.
заварний look• 21 декабря 2023
Два года репетитор. В этом году пошел в британскую школу, где все на англ. отлично влился.
Криниця щастя• 21 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Кращий вчитель - англомовне оточення)
Так, згодна, в нас так само. Але попередньо вчився 4 рази на тиждень по 2 години на мовних групових курсах і здавав міжнародні іспити. Це дало змогу без проблем здати тести для школи і з першого дня навчання йшло 2 мовами - англійською і французьською. Французька тут з нуля, бо до того було вільне володіння німецькою, якою тут ніхто не розмовляє)).
Тектологиня 80lv• 21 декабря 2023
Со мной учил с 5 до 11 лет, у меня первое образование филфак. Поступил в лицей, здесь 6 часов англ в неделю, хватает, я на выходных могу проверить, помочь. Плюс потихоньку смотрит фильмы на англ. Мое мнение- лучше сначала репетитор, а когда есть база, тогда курсы, языковые клубы.
Клептоманка• 21 декабря 2023
Курсы сами по себе не принесут пользы. Репетитор + курсы для общения = идеальный вариант.
Пускаю бісики• 22 декабря 2023
Только школа. Я с ним даже уроки не делала никогда. Участвует в Олимпиадах и побеждает.
ГоловнаЯ• 22 декабря 2023
Донька вчила на курсах з 6-го по 11-й клас, має приблизно В2+. Вільно спілкується англійською, наукову студентську писала англійською, в Греції представляла проект від університету англійською, фільми дивиться легко. Але важливо - хороший викладач. У нашої викладачки багато дітей, котрі в неї вчилися працюють в американських фірмах, 2 хлопці поступили у військове і з початком війни поїхали закордон військовими перекладачами для наших військових, яких відправили на навчання в Європу.
Пухнасті штани• 22 декабря 2023
Ходил год в очень разрекламированную школу для изучения языка для детей- вообще год ни о чем, танцы, песни, хи-хи ха-ха. Нашла репетитора- результат отличный! Как можно сравнивать занятие с глазу на глаз, когда все внимание одному ребенку и групповые?
Искала учителя по объявлению в своем районе, нашла отзывы от соседей.
Ля-ля-ля• 22 декабря 2023
В школі
Застряла• 22 декабря 2023
універ, філфак