Инстагра_мерша• 22 декабря 2023

Дитина лідер

Доброго дня
Дитина - вроджений лідер. Постійно хоче кимось командувати , в т.ч. і молодшими нашими дітьми. Не проти і батьками. Я по своїй природі - виконавець. Тут постійно потрібно його чимось займати, інакше виносить весь мозок...чесно , іноді вже просто від втомлююся . Так склалися обставини, що чоловік для нього не авторитет, слухати не хоче. Як ви уживаєтеся зі своїми лідерами - дітьми? ( Гуртки останнім часом не цікавлять , тільки математика і телефон)
вентиляторная• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ только за!
Ну що вам не зрозуміло?
Дитина хоче командувати - лідер!!!!
А, и это все лидерство? )) тады стомилионнопроцентный лидер )

Н@Диете• 22 декабря 2023
Вы знаете значение слова лидер?
автор Инстагра_мерша • 22 декабря 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
То не обставини склалися, то батько не приділяє уваги вихованню дитини.
Чого ви дитиною не командуєте, в неї є якісь обовʼязки, крім командування іншими?
Може зварити їсти, може в магазин сходити за продуктами
Котогосподиня• 22 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Мне аж интересно стало - в чем лидерство проявляется?
Приведите примеры. Ну и напишите какие кружки пробовали и почему «не зашло»? )
Мама бегает и выполняет пожелания, так психолог сказал. Я иногда не понимаю, как взрослые люди до такого возраста дожили и детей заимели.
вентиляторная• 22 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Та капец, лидерство..
это называется «на голову сел и ножки свесил»….
Emm11117• 22 декабря 2023
Він лідєр, поки інші лідєри не пояснять йому що до чого
Штора с кисточкой• 22 декабря 2023
Або Ви не повністю описали свою дитину, або плутаєте поняття. З того, що викладено це не лідерство. Дитина просто не має кордонів та авторитетів.

Идууу--уууу блин• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А може не зварити та не сходити?
То обов´язки чи за бажанням?
Ондатрова шуба• 22 декабря 2023
Ну то что разбалованный поняла, а где качества лидера, в чем выражается вы так и не написали
автор Инстагра_мерша • 22 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Хто сказав , що мама все виконує. Він хотів би , але цього немає. Просто життя з такою дитиною постійно в напрузі
Звожу з розуму• 22 декабря 2023
У вас хибне розуміння поняття слова лідер!
вентиляторная• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А это лидерство? Я думала это бытовой труд там.. обязанности или типа того.
KROX@• 22 декабря 2023
хоч би ці мамки прочитали, хто такий лідер))) бо у школі таке пачками обламується
Луноликая Вика• 22 декабря 2023
с каких пор абьюз называют лидерством?))
Ну шо не так?• 22 декабря 2023
О, в мене подруга свою 6 річку лідером вважає. А там просто мале хамло, яке ображає дітей, хто не слухає її команди, бє матір, плює бабі в очі. Чужих дорослих теж може обізвать. Нікуди не хоче, ні в садок ні на гуртки - лише в планшеті. Зато мама вважає, шо це лідер дитина.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Водила до психолога. Вона так сказала
а психолог всегда так говорит,чтоб вы еще раз пришли,он же не может сказать,что вы не имеете авторитета и ребенок невоспитанный
автор Инстагра_мерша • 22 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Запитали чи є в дитини ще якійсь обов´язки. Відповіла. Лідерство - маю на увазі, що йому хочеться бути скрізь першим
KROX@• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
це вискочка а не лідер))) мамко, йдіть книжку почитайте, нікому ваша буба нах не уперлась, щоб умілятись цими коментарями
БлинчикБезСметанки• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Лидерство в чём? Староста класса? Призовые места в спортивных соревнованиях? Самодисциплина? В чем это лидерство проявляется?

вентиляторная• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
«Хочеться» не значить що він лідер.
Лідер просто веде за собою, лідер бере на себе колективні завдання в школі і координує там дітей, лідер контролює себе краще інших, багато чого повинен уміти….
У Вас точно лідер? З того, що Ви пишете виходить поки розбещена дитина, яка (як і більшість дітей) не вміє приймати поразки, хоче бути першим, а коли не виходить то все кидає
Прагматик флегма• 22 декабря 2023
Лідер це той, хто вміє організовувати, а не командувати.
Той хто вміє тільки командувати, називається самодуром, а не лідером
Звожу з розуму• 22 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
«Хочеться» не значить що він лідер.
І головне може захопити своїми ідеями інших!
БлинчикБезСметанки• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Хотите полезный, но немодный совет ? Дайте раз своему ’лидеру’ по попе и объясните, кто в семье главный и где место лидера в семейной иерархии. Это избавит и Вас от истерик, и недолидера от проблем в будущем.
вентиляторная• 22 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, про це не дописала ). Ну не лідер у Автора. В моєму дитинстві таких командирів дражнили «командир полка - нос до потолка, уши до дверей, а сам.. как воробей»
Добро с Кулаками• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Водила до психолога. Вона так сказала
капец, зачем вы еще деньги на это тратили
Апрель Ивановна• 22 декабря 2023
Не знаю насколько лидер, но моя дочь (14 лет) очень активная, коммуникабельная, много друзей, староста класса, заводила... В семье, мой муж для неё авторитет, со мной дружеские, доверительные отношения ( недавно у неё умер телефон и из-за киевстара не могла восстановить свои месенджеры, пользовалась моим телеграмом...её друзья спрашивали, безопасно ли писать в мамин телеграм, на что малая написала, да, у меня классная мама, пишите))) иногда конечно манипулирует мной, но я знаю об этом, это происходит с моего негласного согласия..
Riesling• 22 декабря 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
и?
Котогосподиня• 22 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
В напряжении, потому что он не знает своего места в семье, вы ему рамки не установили. Мама исполнитель, папа никто.
Апрель Ивановна• 22 декабря 2023
Ответ дляRiesling
и?
Что и? Автор в теме задала вопрос, я ответила по теме. Всё.
Файна цьоця• 22 декабря 2023
Сраку надрать лидеру