Мастер Класс• 22 декабря 2023
Дитина все пробує, потім випльовує, не ість
Ість вибірково 2 речі: телятину і морепродукти. І солодке буде з радістю істи, але коли солодке додаю в кашу - не ість. Чим годують таких дітей? Не можу ніяк зрозуміти що дати щоб ів.
Воздух в банке• 22 декабря 2023
Годуйте тим що він хоче. Солодке давайте як можна менше. Бо потім може почати відмовлятися від корисної їжі. А виправити буде складно
Леді Душка• 22 декабря 2023
Потрібен чіткий графік прийомів їжі і перекусів. Солодке не давайте, приберіть з поля зору. Фрукти давай після того як поїв. Тут ще багато що залежить від віку дитини, якщо 1 рік +- то там може бути все що завгодно (зуби, стрибки зростання, ретроградний Меркурій і тд) Д старшими дітками вже складніше